Sohbet Odaları

Sohbet Odaları

Sohbet Odaları

 

Sohbet kavramına şimdilerde söyleşi diyorlar.  Konuşarak ve muhabbet ederek vakit geçirme anlamında yani.  Dinimzide bu başka şekilde ifade ediliyor aslında.  Sohbet ; beraber olmak, anlamındadır.  İnsanların kendilerine uygun olan ya da olmayan arkadaşlarla, aileden birileriyle, çevresiyle bir arada toplanıp  Allahü   Tealanın ve  Peygamber efendimizin beğendiği şekilde konuşmak, hoşlandıkları konulardan bahsetmek demektir.

Buhari  hazretleri buyuruyor ki ; ”  Bizim yolumuzun temeli sohbettir.”

” Evliyanın sohbetinin bir saati, kırk günlük mücadelelerden daha üstündür.”

Sohbetin fazileti bu yüzden çok büyüktür.  Konuşacağımız yerleri ve platformları daha dikkatli seçmeliyiz.   Ettiğimiz insanların kalite kokmasına ve sohbet odalarında yani sohbet odalarında yapsak bile bu sohbeti asla karakterimizden ödün vermemeliyiz. “Fıkıh sohbetinde bulunmak, bir senelik ibadetten üstündür.” der kaynaklar.  O yüzden mekanımızı ve yerimizi bilerek sohbetlere katılmalı, dini sohbetler edeceksek de bunun bilincinde olarak konuşmalıyız.  İslami sohbet ederken de karşımızdakine bir şeyler aşılamalı ve sohbet odalarının hakkını vermeliyiz katıldığımız yerlerde.

 

Sohbetgunesi.com  Sohbet  Odaları

 

Sohbeti seven ve sohbet bizim mekanımız burası diyenler, sohbet odalarında tam sohbet etmek  için boş vakti olanların tercih ettiği sitelerdir sohbet mekanları. Sohbetçi olmak bir ayrıcalıktır aslında. Herkes sohbet edemez ve istediği gibi anlaşamaz herkesle de. Dertleşerek ve günün yorgunluğundan uzaklaşarak kendinizi açabildiğiniz insan sayısı azdır. Sanalda da bu ihtiyacımızı belki  bir nebze olsun sohbet ederek karşılamaktayız aslında.

Sohbetin mekanlarından sohbet bizim, sohbet etmek sanattır diyebileceğiniz yerdir sohbeti sevenlerin adresi  http://www.sohbetgunesi.com

Mobil uygulaması da bulunan ve her türlü bedava ücretsiz üyelik de sağlayan sohbet odaları içinde önemli bir yere sahip olan sitemiz sizlerin güvenliği ve huzuru için imkanlarını her şekilde kullanmaktadır.

Sohbet sitelerini gezip dolaştığımızda kendimize en uygun sohbet sitesindeki sohbet sevenleri seçip orada kalırız. İnsanlar ve ortam bize sıcak ise ve uygun ise kendimizi ne kadar rahat hissediyorsak ona göre davranırız. O yüzden sohbet, sohbet odalarında  önemlidir. Site site gezmektense bir sohbetçi sohbet sitesine bağlı kalmak en uygunudur.

 

Online sohbet odaları arasında sohbete katılmak ve mobil chat, bedava sohbet chat, javasız chat, ücretsiz sohbet yapmak sohbetçilerin sohbet mekanlarına özel olarak sitemizde karşılanmaktadır. Yıllardır sizlere en iyisini vermeye çalışan hizmetlerimizle güler yüzümüz ve güvenli, sağlam alt yapımızla sohbet etmenin tadına burada varacaksınız. 7/24 online canlı sohbet etmek istedikçe sitemize girip evet bu bizim mekanımız diyebileceğiniz en iyi chat odalarıdır sohbet odalarımız. Huzurlu ve rahatça sohbetiniz ederken istediğiniz müzikleri de dinleyip hoş vakitler geçirebilirsiniz.

Sitemize giriş yapıp bedava sohbet odalarında sohbet etmek ve isterseniz irc programı indirip kullanmak suretiyle odalarımıza renk katabilirsiniz. Mobil chat ve mobil sohbet içinse Google arama motorlarından sitemize giriş yapabilirsiniz.  Kaliteli sohbetin sohbetçilerin sohbet bizim işimizdir diyenlerin sitesi.. Mobil sohbet odaları sizlerin de desteğiyle daha güzele ve en keyifli tatlı sohbetlere adım atacaktır.

 

 

08 Ekim 2018 - 18:40

admin

385

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende sohbetgunesi.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi sohbetgunesi.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Seviyeli
  • Eglenceli
  • Sohbet Sitesi