SoHBeT NeDiR NaSıL YapıLıR

SoHBeT NeDiR NaSıL YapıLıR

SoHBeT NeDiR NaSıL YapıLıR, SanaL ALemDe GüVenLi SoHBeT PLatFormLariNa NasıL GiRiŞ YapıLıR

 

 

Öncelikle Herkese Merhaba Arkadaşlar;

Bu Gün Sohbet Diyeceğiz; Sohbet Hakkında Bazı Örnekler Ve Çeşitli Konulara Değineceğiz. Sohbet nedir nasıl yapılır, sanal alemde güvenli sohbet platformalarına nasıl giriş yapılır sorularına tercüman olmaya çalışacağız. Sohbet Denilince Aklınıza Gelen İlk Şey Birden Çok Kişi Arasında Geçen Diyalogtur. Evet Bu Birden Çok Dediğimiz Olay İse İki Arkadaş Arasında da Olur İki Sevgili Veya Baba Oğul Yada Abi Kardeş Her neyse Arkadaşlar Demek İstediğim Birden Çok Kişi Arasında Geçen Diyaloğa Sohbet Denir.

Arkadaşlar Sohbet Şimdiki Zamanlarda Daha Çok Sanal Alemde Yaygın Mesela Sohbetgunesi.com Bu Chat Mekanında Güzel kaliteli Sohbet Edilmektedir. Sohbete Nasıl Dahil Olunur, Bunu Anlatacağım Sizlere Öncelikle Arama Motorunda Sohbetgunesi.com Diyip İlk Cıkacak Olan Siteye Giriş Yapacağız, Daha Sonra İse Bir Rumuz Yani Takma İsim Yazacağız, Daha Sonra Sohbete Bağlan Diyip Yeni Arkadaslıkların Yapıldığı Mekana Giriş Yapacağız, Eğer Sizden Sifre İstiyorsa Sizden Önce Bir Arkadasımız O Rumuzu Şifrelemiştir, Sizin Yapmanız Gereken İse Nick Değiştir Diyip Başka Bi Takma İsim Yazmanızdır Daha Sonra Sizde Nickinizi şifrelemenizi İsteyecektir. Sistem Sizden Nickinizi Sifremek isteyecektir. Bunu İstemesi Başka Bir Kişinin O Nicki Kullanmaması İçindir, Nickinizi Şifrelediğiniz Andan Sonra güvenli Sohbet Platformuna Başarıyla Sohbet Edebilirsiniz.

Sohbet İçinde Her Hangi Bir Sorunla Karşılastığınız Anda Yöneticilerimizden Yardım İsteyebilirsiniz. Örnek: @ ½ & Rumuzunun Üstünde Bu Amblem Olan Arkadaşlar Yöneticidir. Ve Baktınız ki Sohbet Platformunda İlerleme Gördünüz Kendinizde Ve Sizde Bir Yönetici Olmak İstediğiniz anda Bundan Kesinlikle Kaçınmayınız, #OperHelp
Odasına Başvurarak Size Voice Yani + Verilmesini Bekleyiniz, Yöneticilerimiz En Kısa Zamanda Size Geri Dönüş Yapacaklardır Ve Yönetici Olma İsteğinde Bulanacaksınız.
Yöneticilerde Sizi Uygun Görürse Hal Ve Hareketlerinizde Her Hangi Bir Sorun Yoksa Yani Ne Diyeyim Sabırsız Biri İseniz Yada Kavgacı Yada Kışkırtıcı Biri İseniz Yönetici Olmayı Vazgeçip Önce Hal Ve Hareketlerinizi Düzeltiniz Aksi Halde Yönetici Olmazsınız..

Sohbet odalarında ve sohbet sitelerinde işleyişler bu yöndedir hemen hemen. Siz de sanal alemde güvenli sohbet ve bu platformlarda muhabbet etmek isterseniz yapacağınız tek şey panel girişine nick yazmanız olacaktır.

Saygılarımla: [ AsLanBey NetAdministaratör ]

 

 

08 Aralık 2018 - 21:53

admin

11.109

1 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende sohbetgunesi.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi sohbetgunesi.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Seviyeli
  • Eglenceli
  • Sohbet Sitesi