Sohbet Etmenin Tam Zamanı Tam Sohbet

Sohbet Etmenin Tam Zamanı Tam Sohbet

Sohbet Etmenin Tam Zamanı Tam Sohbet

 

Dünya sanıyoruz kendine göre dönüyor değil mi? Hayır işte, onun da kendince kanunları, kuralları, iniş çıkışları hatta yıkılışları vardır. Kadın erkek ilişkilerini dünyaya benzetirsek eğer bir dengenin olması da kaçınılmazdır elbette. Her ilişkinin, her sohbetin, her davranışın da kanunları vardır bu bağlamda. Kadın erkek birbirinden çok uzak görünseler de yapısal olarak birbirleriyle konuşmadan duramazlar. Her kadının kendine göre diğer yarısı bir erkek, her erkeğin de kendine göre bir kadın eşi olduğuna inanmak gerekir. Dengeyi sağlamak adına kadın erkek eksik yönlerini tamamladıklarında mutluluğa ulaşmak hiç de zor olmasa gerek.

Her yaşanan ilişkide karşı cinsle sohbet edememenin ve tam olarak kendinizi ifade edememenin güçlüğünle karşılaşırız hep. Karşımızdaki bizi anladığında ise “işte diğer yarım, beni tamamlayan” dersiniz içinizden bağırarak.. Kadın ve erkek farklı varlıklardır. Bu yüzden de yeni tanıştığınız birinin size ayak uydurması ve tam sohbet etmesi biraz zor olabilir. Birbirinizi tanıdıkça ve ruh eşinizin olduğunu düşündükçe, onunla her an  sohbet etmenin tam zamanıdır diyerek  konuşmak için sebep arar durursunuz.

Birbirine aşık insanların birbirini tamamlamaktan başka bir şey yapmazlar sanırım. Onlar her şeylerini her an paylaşarak tam bir eş olurlar. Aşk iki kişiliktir, derler hep.. Beraber ilişki büyüdükçe birbirinizin eksikliklerini onardıkça ve ikinizin de birbirinizden öğreneceği çok şey oldukça bu aşk sabırla, anlayışla, güvenle hızla büyüyecek ve diğer yarını bulmuş olacaksınız. Hele ki ettiğiniz tam sohbetlerin ve harika sohbetlerin tadını başka kimseyle yaşayamayacağınızı anlayacaksınız.

Sevgi şefkat ve özveri isteyen bir olgudur.  Sevgiliyle sohbet ederken ona karşı hoşgörülü olmayı asla esirgemeyin ondan. Onu değiştirmeden olduğu gibi görerek sevmeli ve saymalısınız ki size güvensin ve sohbet etmenin tam zamanlarında sizi özlesin ve karşılaştığınızda farklı sohbet konularına adım atın. Siz ne kadar değer verirseniz karşınızdaki de size o kadar ve fazlasını bile verir. Aşk demek bir olmak demek, aşk demek hissetmek demektir.

Zıt kutuplar birbirini çeker felsefesinden yola çıkarsak eşlerin de bu şekilde bütün olacaklarını düşünebiliriz. Tam sohbet zamanının özellikle eşler arasında bir uyum içinde olması da gerekir. Sohbet ettikçe tanır, tanıdıkça daha çok seversiniz. Saygı ve hoşgörü birini etkilemek için en önemli huylardan biridir. Sevgilinizin farklı yönlerini görüp onu tamamlamaya çalışırken diğer yandan da kendinizdeki başka yönleri ona aktarabilirsiniz. Birbirinizi taktir etmek ve kabul etmek huzur ve mutluluktan geçiyor muhakkak. Bu yüzden eşinizi kabul etmek ve onunla her muhabbete girmek sizin mutluluğunuz için en önemli durumdur.

Farklı Arkadaşlık kurarken kadın erkek ilişkilerini de göze alarak konuşmalıyız.  Sohbet ederken fark yaratmak isterken sohbetin de tam olması ve ortamda çok itici durmaması gerekiyor.  Konuştukça birbirinize benzeyen yeni arkadaşlıklar, sevgili sohbetleri, aşk muhabbeti, tam sohbet, sohbet etmenin tam zamanı sizi birbirinize daha da yakınlaştıracaktır. Sohbeti zamanlamak, aralıklı olsa da tam sohbet zamanını yakalamak kadın erkek arasında oluşan iletişimi daha bir kuvvetlendirir. Yakınlaştırır onları ve  kendilerinin karşısındakine benzer olup olmadığının farkına vardırır.. Ve kendilerinin anlam kazanmasına yardımcı olurlar anlaşarak…

Sohbet Odalarınızda birlikte yudumladığınız kahve ile yüzünüzdeki huzuru da yansıtarak hem kadın hem erkek olarak tam sohbetlerinizde mutluluk bulmanız dileğiyle..

20 Kasım 2018 - 19:54

admin

839

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende sohbetgunesi.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi sohbetgunesi.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Seviyeli
  • Eglenceli
  • Sohbet Sitesi