Sohbet giris class=

Sohbet

Sohbet ve chat yapmak deyince aklınıza ilk gelen nedir ve nasıl edilir?

Sohbet odaları ve chat odalarında sohbetin adabı önemlidir diyerek söze başlayalım…

Sohbet; Arkadaşca, dost olarak, yarence konuşmak ve dertleşmektir bir nevi. Söyleşidir diğer adı.

Chat ; Sohbetin diğer adıdır aslında. Hoşbeş ederek çenemiz yoruluncaya kadar konuşmaktır karşımızdakiyle belki de. Gevezelik etmektir bazen, bazen de anlaşmaktır harflerle.

İkisinin arasında fark yok gibi görünse de aslında çok fark vardır. Chat dilimize sanal olarak yerleşirken, sohbet ise birebir yüz yüze görüşmek gibi bir şeydir. Chat’te herkes her istediğini yazarken ve konuşurken, reelde sohbet ederken bunu yapmamız biraz zordur.  Gevezelik etmenin dışında bir şeyler paylaşmak adına da sohbet chat yapılmalıdır. Kültür paylaşımı, yemek paylaşımı, dert paylaşımı gibi durumları da yaşamalıdır insanlar.

Herkesin yapısı aynı olmadığı gibi her site de herkes gibi farklıdır bu minvalde. İnsanların kendilerine göre site bulmaları zorlaşırken insanlar kendi aralarında da zor oldular gün geçtikçe. Konuşmayı ve dertleşmeyi başka taraflara götüren yaratıklar da mevcut elbette sanalda. Bu yüzden sohbet yapmak ve chat yapmak zorlaştı. İnsanlar birbirlerine güven konusunda bayağı geriledi. Sohbet siteleri ve chat siteleri kapitalizmin sonucunda başka taraflara yöneliyor çok zaman.. Bu da Sohbet ve chat’in kalitesini düşürüyor elbette. Maksat sadece eğlenmek, zaman geçirmek, günün yorgunluğunu atmak, dertleşmek, safiyane duygularla yazışmak, dost edinmek, arkadaş bulmak, sevgili bulmak veya  samimi bir şekilde yüreğini açmaktır karşısındakine. Sohbetin anlamı budur. Bu içten sohbeti Chat’e taşımak zor olmasa gerek.

Chat yapmanın anlamı seviye olmalı. Sohbetin anlamına uygun olmalı eylemlerimiz. Sohbet ve chat yapmak için girilen Sohbet Odaları ve chat odaları bu anlamda seviyeyi koruyamıyor zamanla. Bu da insanlarımızın kaçışlarına yol açıyor. Kendi kabuklarına çekiliyorlar ve zamanla psikolojik durumlarla karşılaşabiliyorlar. Bu yüzdendir ki girdiğiniz ve kendinizi reel hayattan bir nebze olsun uzaklaştırmak istediğiniz sohbet ve chat siteleri seviyeli olmalıdır. Seviye ve kalite sizi daha güzele ve en iyiye götürecektir. Hem mutlu olacak hem huzur bulacaksınız sohbet ederken çünkü.

En iyi sohbet odaları ve chat odaları denilince akla gelen ilk isim http://www.sohbetgunesi.com

Artık sizin de mutlu olabileceğiniz bir site var sanal dünyada. Sanal olarak girip reele dönüşen bir site bu. Sadece orada kalmayıp dostlukları, arkadaşlıkları ve insanlıkları geliştiren bir sohbet anlayışı ile hizmetinizdeyiz.

Sohbet Odalarında sohbet etmek ve chat odalarında sohbet etmek çok kolay artık. Google, İnternet Explorer, Yandex gibi arama motorlarından bedava ve ücretsiz üyelik alıp sitemizde sohbete ve chate başlayabilirsiniz.

Sizin huzurunuz bizim huzurumuzdur. Sizin güvenliğiniz bizim başarımızdır.

KALBİNİZİN SESİ, SOHBETGUNESİ

İstanbul sohbet  Adana sohbet  Ankara sohbet  İzmir sohbet  Diyarbakır sohbet  Bursa sohbet  Denizli Sohbet  Konya sohbet Mobil chat  Bayan chat  

Kategori: Sohbet Odaları

Benzer Konular

Sanal Sohbet Çeşitleri

Sanal Sohbet Çeşitleri

    Sohbet chat muhabbet iletişim çeşitleri       Sanal sohbet, sanal chat, sanal...

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet odaları ve İstanbul Chat odalarımızın açıldığını duyurmak amacıyla bu metni siz sevgili üyelerimizle...

Chat- Sohbet- Muhabbet

Chat- Sohbet- Muhabbet

Kıymetli ve sevgili üyelerimiz merhaba,   Sizlere sitemizin amacını, sohbet etmenin keyfini, chat yapmanın zevkini,...

Sohbet, Chat Sohbet

Sohbet, Chat Sohbet

Merhaba Sevgili Üyelerimiz, Sohbet nedir, sohbete nasıl girilir, Sohbet nasıl edilir, sohbet girişi nasıldır, sohbet...

Seviyeli Sohbet

Seviyeli Sohbet

Seviye, seviyeli nedir?   Seviyeli kelimesinin anlamını bilmek gerek önce sohbet’ in seviyelisine ulaşmak için. Seviye...

Türkiyenin en iyi sohbet sitesi ücretsiz üyeliksiz sohbet denildiginde akla ilk gelen eglenceli sohbet servisi sohbetgunesi.com türkiyede en kaliteli yayin yapan ve en iyi sohbet chat agı sitesi mobil sohbet imkani ücretsiz sohbet yapma yeni arkadaşlarla tanışma keyfi Sohbet ve chat aramaları için kullanıcılarına hizmet veren, sohbet odaları üzerinde muhabbet edilmesi için yayın yapan Türkiye'nin en iyi sohbet Mobil Chat Kullanıcılarına Telefon, Tablet gibi Mobil tüm uygulamalardan Sohbet Odaları ile Mobil Sohbet imkanı sunar.

Yukarı