sohbetGunesi

Sohbet giris class=

Seviyeli Sohbet Etmek

Seviyeli Sohbet Etmek istiyorum?

 

Yazımızın amacı seviyeli Sohbet etmek istiyorum sözünden yola çıkarak yazılmıştır aslında. Seviyeli sohbet siteleri, seviyeli chat siteleri, seviyeli chat, seviyeli sohbet, seviyeli mobil chatseviyeli bayan sohbet, seviyeli mobil sohbet  gibi bir sürü isim altında siteler ve sitelerin içinde seviyeli sohbet odaları bulunmaktadır. Bunların hepsine girip seviyeyi ve kaliteyi ölçmemize imkan olmadığı gibi her türlü insan karakteri de bulunduğundan herkesi tanımamız da mümkün değildir. Biz ne yapacağız peki bu durumda?

Sohbet odaları, seviyeli chat odaları, seviyeli sohbet edebileceğimiz sohbet siteleri ve chat sitelerini eğer bize göre bir yer ise bulunduğumuz yeri seviye babında yükselteceğiz. Bunu sohbetimizle, duruşumuzla, adabımızla ve anlayışımızla yapacağız. Seviyeli sohbet etmek herkesin harcı değildir bildiğimiz gibi. Seviyeyi korumak gerekir sohbetin tadı kaçmadan. Bu kadar seviyeden bahsetmişken seviyenin bir tanımını yapalım isterseniz.

 

Seviye Ne demektir?

 

Seviye; düzey demektir. Düzeyi bizler, kendimiz belirleriz. Her ortamda ya da her olayda nasıl davranacağımızı, ne şekilde hareket edeceğimize kendimiz karar veririz. TDK Yani Türk Dil Kurumu‘nunda açıklamasında aynı şekilde belirtiliyor seviyenin anlamı.

http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&arama=gts&guid=TDK.GTS.5a1702adde0648.52381879

Evet, şimdi düzeyli ve seviyeli bir sohbetin nasıl olacağına demek ki kendimiz karar veriyormuşuz. Sohbetin düzeyini belirlemek de aldığımız kültürle, ailedeki yetişme tarzımızla, çalıştığımız iş çevresiyle, aldığımız eğitimle vb. gibi birçok şey ile alakalıdır. Bizler aynayızdır aslında diğer insanlara. İlişkilerimizde ve sosyal çevremizde yaşadıklarımızı bir şekilde yansıtırız huylarımız ve davranışlarımızla birlikte etrafımıza. Kişiler de ona göre bizi kendilerine dost, arkadaş, eş seçerler yada seçmezler. Beşeri ilişkilerde yapıcı, anlayışlı, seviyeli, kaliteli, elit olmak her zaman kişiye artı puan kazandırır. Kibar ve efendi olmak, kibar ve naif olmak zor değil arkadaşlar. Ve bunlar bize parayla da satılmıyor. Yapacağımız bir davranış veya edeceğimiz bir teşekkür bizi bir insanın yakın dostu yapabilir.  Hayatta tek yaşayamayacağımız için mutlaka birileriyle iletişim içinde olmamız elzemdir. Bu yüzden şahıslarla yüz yüze yada sanal ortamda kurduğumuz sohbetler oldukça önemlidir seviye açısından.

 

Seviyeli Sohbet Odaları ve Seviyeli Sohbet Siteleri

 

Seviyeli sohbet etmek isterken bilgisayarımızdan girip arama motorlarına (Google, Yandex, Opera, Chrome, İnternet Explorer, Firefoxseviyeli sohbet siteleri veya seviyeli chat siteleri veya seviyeli sohbet odaları veya seviyeli chat odaları yazmamız yeterli olacaktır. Sonra karşınıza gelecek adreslerden birine, mesela; http://www.sohbetgunesi.com

Adresine tıklayarak giriş yapıyorsunuz. Ve sonra ücretsiz üyelik alarak bedava chat, bedava sohbet imkanını buluyorsunuz. Mobil chat ve mobil sohbet etmek isteyenlerde aynı şeyi yaptıklarında siteye giriş yapabilirler.

Seviyeli sohbet siteleri ve seviyeli sohbet odalarında sohbet adabını bilmek gerekir. Girdiğimizde sohbete kendi egolarımızı tatmin amaçlı atlamak yanlış olacaktır. Düzeyli ve gerektiğinde yazmak, kendi karakterimize uygun biriyle yazışmak daha gerektiği gibi olacaktır diye düşünüyorum. Sizler de eminim bu yazıyı okudukça bana hak vereceksiniz.

 

 

Seviyeli sohbet, seviyeli chat, seviyeli mobil Sohbet etmek?

Seviyeyi reel hayatta bir zerre olsun bulmuş olsak da nedense içimizdekileri sanalda da ortaya çıkarmak isteriz bazen. Hiç tanımadığımız dünyanın diğer ucundan biriyle sohbet etmek isteriz. Ona bir şeyler anlatmak, derdimizi dökmek, mutlu olmak, huzur bulmak isteriz bazen. Tanıdığımız insanların bizi anlamadığı zamanlar olur  çünkü. Sanal sohbetin belki de en güzel özelliği budur diyebiliriz aslında. Kimse kimseyi tanımadan her şeyini anlatabiliyor. Ve ne dedikodu ne hakkında bir yalan ne de seni yargılayan biri olabiliyor. Konuşuyorsun ve  huzur buluyorsun. Seviyeyi ve kaliteyi korudukça sanal sohbetten herkesin haz aldığı bir  gerçektir.

 

www.Sohbetgunesi.Com Seviyeli sohbet- chat- mobil sohbet’in adresi

Kaliteli sohbetlerin mekanında buluşmak dileğiyle. Hoş sohbet dileriz.

Benzer Konular

Sohbet Etmenin İncelikleri, Sohbet Etme Sanatı

Sohbet Etmenin İncelikleri, Sohbet Etme Sanatı

Bayan Sohbet Ve Erkek Sohbet Nasıl Olmalıdır?     Çağımızın iletişim  çağı olduğunu düşünürsek eğer...

Sohbet Odalarına Nasıl Girilir, Sohbet Girişi, Nasıl Sohbet Edilir?

Sohbet Odalarına Nasıl Girilir, Sohbet Girişi, Nasıl Sohbet Edilir?

Sohbet, Chat, Sohbet Odaları           Merhaba Sevgili Üyelerimiz, Sohbet nedir, sohbete...

Mobil sohbet, Javasız mobil chat, Mobil sohbet Odaları

Mobil sohbet, Javasız mobil chat, Mobil sohbet Odaları

Mobil Sohbet Odalarına Nasıl Bağlanılır?   Sevgili Arkadaşlar merhaba; Hemen hemen herkesin sorduğu ” Mobil...

Sohbet, Sohbet Odaları, Mobil Sohbet Chat

Sohbet, Sohbet Odaları, Mobil Sohbet Chat

Sohbet Odaları   Günümüzde sohbet etmekten uzakta olan toplum haline geldiğimiz bir minvalde ki herkesin...

Üye Olmadan Sohbet Etmek, Kayıtsız Chat Yapmak

Üye Olmadan Sohbet Etmek, Kayıtsız Chat Yapmak

Üye Olmadan Sohbet Etmek İstiyorum   Sohbet Odalarında üyeliksiz Sohbet   Sohbet etmeye başlandığında yani...

Seviyeli Sohbet Odaları ve bedava mobil chat ile sizlerle iletişime geçmekten gurur duyan Sohbetgunesi.Com Türkiye'nin en seviyeli site olma özelliği ile kendini her gün yenileyip ücretsiz üyelik ile canlı sohbet etme adına herkesi bu platformda buluşturmaya devam edecektir.

Yukarı