sohbetGunesi

Sohbet giris class=

Seviyeli Sohbet

Seviye, seviyeli nedir?

 

Seviyeli kelimesinin anlamını bilmek gerek önce sohbet’ in seviyelisine ulaşmak için. Seviye göreceli olsa da yani herkese göre herkesin seviyesi değişse de belli kurallar vardır en azından seviyeyi yakalamak için kullanılan. Davranışlarımız, yazışlarımız, duruşlarımız, hareketlerimiz, olaylara bakış açımız, kelimeleri kullanış uslubumuz seviyeyi, seviyeliyi, seviyeli sohbeti belirler. Düzeyli olmaktır bir nevi seviyeli olmak. Seviyeli sohbetin temelinde de düzey yatar zaten. Herkesin seviyeli anlayışı farklıdır muhakkak ki. Çünkü herkes farklı karakterdir dünyada. Bakış açıları da bu yüzden farklı olacaktır.

“seviye ve seviyeli” bir markadır aslında. Düşünürsek eğer, seviyeli insanların ve düzeyli kişilerin toplumda daha iyi bir yer edindiğini görürüz. Çevremize, ailemize, toplumumuza faydalı olmakta karakterimizin oturmasından geçer. Ne kadar insansak o kadar iyiyiz ve faydalıyızdır.

 

Seviyeli Sohbet Nasıl yapılır?

 

Seviyeli muhabbeti ve  seviyeli sohbet i belirleyen kıstaslar kişini özünde yatan huylarıdır aslında. Hayata bakış açısı, edindiği felsefe en başlıca kriterdir bu yolda. Sohbet ederken de bunları kullanır, farkındadır ya da farkında olmadan. Seviyeli sohbetin temelinde kişinin karakteri de mevcuttur. kullandığı cümleleri, kelimeleri seçişlerinden, bizimle konuşurken takındığı tavırlardan, yüksekten bakmasından ya da alçakta durmasından anlarız seviyesini. Hani derler ya; “dil, kişinin karakteridir.” diye bir söz vardır. Gerçekten doğrudur bu söz. Dilimizden çıkan ve klavyeye dökülen her cümle bizim kişiliğimizdir. Kişilerle konuşurken verdiğimiz özenden anlaşılır kalitemiz aslında. Kalitesiz insan var mıdır peki derseniz, mutlaka vardır. Her yerde olduğu gibi sanal alemde de kalitesiz ve seviyesiz insan olacaktır. Bunlarla baş etmenin yolu seviyeli olmaktan ve kendimizi bilmekten geçer. Her şeyi görmek ve duymak gerekmez, es geçek lazım çoğu zaman yazılanları, olanları, olayları…

Seviyeli ve kaliteli insanların daha ileri görüşlü olduğu bir gerçektir. Daha bir anlayışlı ve daha bir geniş perspektiflerden baktıkları  da bir gerçek. Ayrıca daha yaratıcı ve daha ilkelidirler. Bu özelliklerini sohbetlerinde de yansıtırlar doğal olarak. Sohbetleri akıcı ve huzur vericidir. Seviye olunca sohbet tıkanmaz ve hiçbir şey kafanızda anlamsızlık oluşturmaz.

 

Seviyeli Sohbet Odaları Nasıl Olmalıdır?

 

Bu bağlamda insanlar günlük yaşamlarından uzaklaşmak ve huzuru bulmak adına seviyeli sohbetin adreslerini bulmak için Google, Yandex, opera, firefox, chrome gibi arama motorlarına  seviyeli sohbet odaları, seviyeli sohbet siteleri gibi yazılar yazıp aramaktadırlar. Seviyeli sohbeti bulana kadar da siteleri gezmektedirler haliyle. Site içindeki yönetim kadrosu anlayışlı, hoşgörülü, kalite ve seviyeyi ilke edinmiş, adaletli olmalıdır en başta. Üyelere ve userlere her şekilde eşit davranmalılar. Asla kayırma ve taraf tutma olmamalıdır. Bu şekilde de güven verici olurlar ve sitede insanlar daha bir huzurlu olurlar. İstedikleri sohbeti istedikleri kişilerle edebilmeliler. Saygı ve sevgi çerçevesinde, adaplara ve usüllerine göre tabi ki.

 

Seviyeli Sohbet Odalarına Giriş Nasıl Olur?

 

Tabletinizden, bilgisayarınızdan, mobil kullanıcınızdan bağlanabilirsiniz. Yapacağınız şey Google aracılığıyla herhangi bir arama motorundan girip ücretsiz üyelik alarak siteye giriş paneline bir üye adı yazmaktır. Mirc ile gelecek olanlar da bilgisayarlarından rahatlıkla girebilirler. Mobil chat, canlı sohbet, seviyeli sohbet, kaliteli chat yapmak artık bundan sonra daha kolay olacaktır. bedava sohbetin keyfini Yaşamak uzak değil.

http://www.sohbetgunesi.com  ile  seviyeli sohbeti anlayacak bağımlısı olacaksınız.

Benzer Konular

Sohbet Odalarında Sohbet Etmek Chat Yap

Sohbet Odalarında Sohbet Etmek Chat Yap

  Sohbet Odalarında Sohbet Etmek, Chat Yapmak   Sevgili Sohbetgunesi.com kullanıcıları ve değerli üyeleri öncelikle...

Mobil Sohbet Odaları, Mobil chat Siteleri

Mobil Sohbet Odaları, Mobil chat Siteleri

Mobil sohbet odaları, Mobil Chat Siteleri     İletişimin maksimuma ulaşmış olduğu şu çağda elbette...

Hemen Sohbet Etmek İstiyorum

Hemen Sohbet Etmek İstiyorum

Hemen Sohbet Etmek İstiyorum   Üye Olmadan Hemen Bedava Chat Yap   Hemen Sohbet etmek...

Üye Olmadan Mobil Sohbet Yapmak

Üye Olmadan Mobil Sohbet Yapmak

  Üye Olmadan Mobil Sohbet Yap   Üyeliksiz sohbet mobil sohbet yapmak internet kullanıcıları için...

Sohbet, Chat, Cet, Radyo Sohbet Odaları, Mobil Sohbet

Sohbet, Chat, Cet, Radyo Sohbet Odaları, Mobil Sohbet

Sohbet, TrChat, Cet, Chat, Sohbet Odaları   Turkiye Chat Sohbet TrCet Odaları   Herkesin günlük...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. sensizim dedi ki:

    Ellerinize Sağlık süper bir site gerçekten başarılar…

Seviyeli Sohbet Odaları ve bedava mobil chat ile sizlerle iletişime geçmekten gurur duyan Sohbetgunesi.Com Türkiye'nin en seviyeli site olma özelliği ile kendini her gün yenileyip ücretsiz üyelik ile canlı sohbet etme adına herkesi bu platformda buluşturmaya devam edecektir.

Yukarı