Sohbet giris class=

Seviyeli Sohbet

Seviye, seviyeli nedir?

 

Seviyeli kelimesinin anlamını bilmek gerek önce sohbet’ in seviyelisine ulaşmak için. Seviye göreceli olsa da yani herkese göre herkesin seviyesi değişse de belli kurallar vardır en azından seviyeyi yakalamak için kullanılan. Davranışlarımız, yazışlarımız, duruşlarımız, hareketlerimiz, olaylara bakış açımız, kelimeleri kullanış uslubumuz seviyeyi, seviyeliyi, seviyeli sohbeti belirler. Düzeyli olmaktır bir nevi seviyeli olmak. Seviyeli sohbetin temelinde de düzey yatar zaten. Herkesin seviyeli anlayışı farklıdır muhakkak ki. Çünkü herkes farklı karakterdir dünyada. Bakış açıları da bu yüzden farklı olacaktır.

“seviye ve seviyeli” bir markadır aslında. Düşünürsek eğer, seviyeli insanların ve düzeyli kişilerin toplumda daha iyi bir yer edindiğini görürüz. Çevremize, ailemize, toplumumuza faydalı olmakta karakterimizin oturmasından geçer. Ne kadar insansak o kadar iyiyiz ve faydalıyızdır.

 

Seviyeli Sohbet Nasıl yapılır?

 

Seviyeli muhabbeti ve  seviyeli sohbet i belirleyen kıstaslar kişini özünde yatan huylarıdır aslında. Hayata bakış açısı, edindiği felsefe en başlıca kriterdir bu yolda. Sohbet ederken de bunları kullanır, farkındadır ya da farkında olmadan. Seviyeli sohbetin temelinde kişinin karakteri de mevcuttur. kullandığı cümleleri, kelimeleri seçişlerinden, bizimle konuşurken takındığı tavırlardan, yüksekten bakmasından ya da alçakta durmasından anlarız seviyesini. Hani derler ya; “dil, kişinin karakteridir.” diye bir söz vardır. Gerçekten doğrudur bu söz. Dilimizden çıkan ve klavyeye dökülen her cümle bizim kişiliğimizdir. Kişilerle konuşurken verdiğimiz özenden anlaşılır kalitemiz aslında. Kalitesiz insan var mıdır peki derseniz, mutlaka vardır. Her yerde olduğu gibi sanal alemde de kalitesiz ve seviyesiz insan olacaktır. Bunlarla baş etmenin yolu seviyeli olmaktan ve kendimizi bilmekten geçer. Her şeyi görmek ve duymak gerekmez, es geçek lazım çoğu zaman yazılanları, olanları, olayları…

Seviyeli ve kaliteli insanların daha ileri görüşlü olduğu bir gerçektir. Daha bir anlayışlı ve daha bir geniş perspektiflerden baktıkları  da bir gerçek. Ayrıca daha yaratıcı ve daha ilkelidirler. Bu özelliklerini sohbetlerinde de yansıtırlar doğal olarak. Sohbetleri akıcı ve huzur vericidir. Seviye olunca sohbet tıkanmaz ve hiçbir şey kafanızda anlamsızlık oluşturmaz.

 

Seviyeli Sohbet Odaları Nasıl Olmalıdır?

 

Bu bağlamda insanlar günlük yaşamlarından uzaklaşmak ve huzuru bulmak adına seviyeli sohbetin adreslerini bulmak için Google, Yandex, opera, firefox, chrome gibi arama motorlarına  seviyeli sohbet odaları, seviyeli sohbet siteleri gibi yazılar yazıp aramaktadırlar. Seviyeli sohbeti bulana kadar da siteleri gezmektedirler haliyle. Site içindeki yönetim kadrosu anlayışlı, hoşgörülü, kalite ve seviyeyi ilke edinmiş, adaletli olmalıdır en başta. Üyelere ve userlere her şekilde eşit davranmalılar. Asla kayırma ve taraf tutma olmamalıdır. Bu şekilde de güven verici olurlar ve sitede insanlar daha bir huzurlu olurlar. İstedikleri sohbeti istedikleri kişilerle edebilmeliler. Saygı ve sevgi çerçevesinde, adaplara ve usüllerine göre tabi ki.

 

Seviyeli Sohbet Odalarına Giriş Nasıl Olur?

 

Tabletinizden, bilgisayarınızdan, mobil kullanıcınızdan bağlanabilirsiniz. Yapacağınız şey Google aracılığıyla herhangi bir arama motorundan girip ücretsiz üyelik alarak siteye giriş paneline bir üye adı yazmaktır. Mirc ile gelecek olanlar da bilgisayarlarından rahatlıkla girebilirler. Mobil chat, canlı sohbet, seviyeli sohbet, kaliteli chat yapmak artık bundan sonra daha kolay olacaktır. bedava sohbetin keyfini Yaşamak uzak değil.

http://www.sohbetgunesi.com  ile  seviyeli sohbeti anlayacak bağımlısı olacaksınız.

Kategori: Sohbet Odaları

Benzer Konular

Sanal Sohbet Çeşitleri

Sanal Sohbet Çeşitleri

    Sohbet chat muhabbet iletişim çeşitleri       Sanal sohbet, sanal chat, sanal...

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet odaları ve İstanbul Chat odalarımızın açıldığını duyurmak amacıyla bu metni siz sevgili üyelerimizle...

Chat- Sohbet- Muhabbet

Chat- Sohbet- Muhabbet

Kıymetli ve sevgili üyelerimiz merhaba,   Sizlere sitemizin amacını, sohbet etmenin keyfini, chat yapmanın zevkini,...

Sohbet, Chat Sohbet

Sohbet, Chat Sohbet

Merhaba Sevgili Üyelerimiz, Sohbet nedir, sohbete nasıl girilir, Sohbet nasıl edilir, sohbet girişi nasıldır, sohbet...

Sohbet Arkadaşlık Odaları

Sohbet Arkadaşlık Odaları

Sohbet, chat, mobil chat, mobil sohbet yapmak, Sohbet arkadaşı edinmek, Sohbet arkadaşlığı kurmak, sohbetin tadına...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. sensizim dedi ki:

    Ellerinize Sağlık süper bir site gerçekten başarılar…

Türkiyenin en iyi sohbet sitesi ücretsiz üyeliksiz sohbet denildiginde akla ilk gelen eglenceli sohbet servisi sohbetgunesi.com türkiyede en kaliteli yayin yapan ve en iyi sohbet chat agı sitesi mobil sohbet imkani ücretsiz sohbet yapma yeni arkadaşlarla tanışma keyfi Sohbet ve chat aramaları için kullanıcılarına hizmet veren, sohbet odaları üzerinde muhabbet edilmesi için yayın yapan Türkiye'nin en iyi sohbet Mobil Chat Kullanıcılarına Telefon, Tablet gibi Mobil tüm uygulamalardan Sohbet Odaları ile Mobil Sohbet imkanı sunar.

Yukarı