sohbetGunesi

Sohbet giris class=

Seviyeli Sohbet

Seviye, seviyeli nedir?

 

Seviyeli kelimesinin anlamını bilmek gerek önce sohbet’ in seviyelisine ulaşmak için. Seviye göreceli olsa da yani herkese göre herkesin seviyesi değişse de belli kurallar vardır en azından seviyeyi yakalamak için kullanılan. Davranışlarımız, yazışlarımız, duruşlarımız, hareketlerimiz, olaylara bakış açımız, kelimeleri kullanış uslubumuz seviyeyi, seviyeliyi, seviyeli sohbeti belirler. Düzeyli olmaktır bir nevi seviyeli olmak. Seviyeli sohbetin temelinde de düzey yatar zaten. Herkesin seviyeli anlayışı farklıdır muhakkak ki. Çünkü herkes farklı karakterdir dünyada. Bakış açıları da bu yüzden farklı olacaktır.

“seviye ve seviyeli” bir markadır aslında. Düşünürsek eğer, seviyeli insanların ve düzeyli kişilerin toplumda daha iyi bir yer edindiğini görürüz. Çevremize, ailemize, toplumumuza faydalı olmakta karakterimizin oturmasından geçer. Ne kadar insansak o kadar iyiyiz ve faydalıyızdır.

 

Seviyeli Sohbet Nasıl yapılır?

 

Seviyeli muhabbeti ve  seviyeli sohbet i belirleyen kıstaslar kişini özünde yatan huylarıdır aslında. Hayata bakış açısı, edindiği felsefe en başlıca kriterdir bu yolda. Sohbet ederken de bunları kullanır, farkındadır ya da farkında olmadan. Seviyeli sohbetin temelinde kişinin karakteri de mevcuttur. kullandığı cümleleri, kelimeleri seçişlerinden, bizimle konuşurken takındığı tavırlardan, yüksekten bakmasından ya da alçakta durmasından anlarız seviyesini. Hani derler ya; “dil, kişinin karakteridir.” diye bir söz vardır. Gerçekten doğrudur bu söz. Dilimizden çıkan ve klavyeye dökülen her cümle bizim kişiliğimizdir. Kişilerle konuşurken verdiğimiz özenden anlaşılır kalitemiz aslında. Kalitesiz insan var mıdır peki derseniz, mutlaka vardır. Her yerde olduğu gibi sanal alemde de kalitesiz ve seviyesiz insan olacaktır. Bunlarla baş etmenin yolu seviyeli olmaktan ve kendimizi bilmekten geçer. Her şeyi görmek ve duymak gerekmez, es geçek lazım çoğu zaman yazılanları, olanları, olayları…

Seviyeli ve kaliteli insanların daha ileri görüşlü olduğu bir gerçektir. Daha bir anlayışlı ve daha bir geniş perspektiflerden baktıkları  da bir gerçek. Ayrıca daha yaratıcı ve daha ilkelidirler. Bu özelliklerini sohbetlerinde de yansıtırlar doğal olarak. Sohbetleri akıcı ve huzur vericidir. Seviye olunca sohbet tıkanmaz ve hiçbir şey kafanızda anlamsızlık oluşturmaz.

 

Seviyeli Sohbet Odaları Nasıl Olmalıdır?

 

Bu bağlamda insanlar günlük yaşamlarından uzaklaşmak ve huzuru bulmak adına seviyeli sohbetin adreslerini bulmak için Google, Yandex, opera, firefox, chrome gibi arama motorlarına  seviyeli sohbet odaları, seviyeli sohbet siteleri gibi yazılar yazıp aramaktadırlar. Seviyeli sohbeti bulana kadar da siteleri gezmektedirler haliyle. Site içindeki yönetim kadrosu anlayışlı, hoşgörülü, kalite ve seviyeyi ilke edinmiş, adaletli olmalıdır en başta. Üyelere ve userlere her şekilde eşit davranmalılar. Asla kayırma ve taraf tutma olmamalıdır. Bu şekilde de güven verici olurlar ve sitede insanlar daha bir huzurlu olurlar. İstedikleri sohbeti istedikleri kişilerle edebilmeliler. Saygı ve sevgi çerçevesinde, adaplara ve usüllerine göre tabi ki.

 

Seviyeli Sohbet Odalarına Giriş Nasıl Olur?

 

Tabletinizden, bilgisayarınızdan, mobil kullanıcınızdan bağlanabilirsiniz. Yapacağınız şey Google aracılığıyla herhangi bir arama motorundan girip ücretsiz üyelik alarak siteye giriş paneline bir üye adı yazmaktır. Mirc ile gelecek olanlar da bilgisayarlarından rahatlıkla girebilirler. Mobil chat, canlı sohbet, seviyeli sohbet, kaliteli chat yapmak artık bundan sonra daha kolay olacaktır. bedava sohbetin keyfini Yaşamak uzak değil.

http://www.sohbetgunesi.com  ile  seviyeli sohbeti anlayacak bağımlısı olacaksınız.

Benzer Konular

Bedava Mobil Sohbet

Bedava Mobil Sohbet

Bedava Mobil Sohbet     Bedava Mobil Sohbet,  Ücretsiz Sohbet nedir?   Bildiğiniz gibi Türkiye’de...

Javasız Mobil Sohbet Chat

Javasız Mobil Sohbet Chat

Javasız Mobil Sohbet Chat Odaları   Javasız Mobil Sohbet   Dünyanın her geçen gün kendini...

Sohbet Yap

Sohbet Yap

Sohbet Yap     Sohbet yapmak ve mobil sohbet yapmak için Türkiye’nin her ilinden herkesin buluştuğu,...

Canli Sohbet Ortamı

Canli Sohbet Ortamı

Canlı Sohbet Ortamı   Canlı canlı sohbet Türkiye’nin neresinde olursan ol canlı insanlarla sohbet yapabilirsin,...

Sevgiliyle Konuşulacak Konular

Sevgiliyle Konuşulacak Konular

Sevgiliyle Konuşulacak Konular     Sevgilimle ne konuşabilirim, sevgilimle konuşmak için hangi konuları seçmeliyim, sevgilimle...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. sensizim dedi ki:

    Ellerinize Sağlık süper bir site gerçekten başarılar…

Seviyeli Sohbet Odaları ve bedava mobil chat ile sizlerle iletişime geçmekten gurur duyan Sohbetgunesi.Com Türkiye'nin en seviyeli site olma özelliği ile kendini her gün yenileyip ücretsiz üyelik ile canlı sohbet etme adına herkesi bu platformda buluşturmaya devam edecektir.

Yukarı