sohbetGunesi

Sohbet giris class=

Rüyada Et yemek

Rüyada et görmek, hayır ve menfaate yorumlanır. Rüyada pişmiş et görmek ve yemek, kolaylıkla elde edilen hayır ve menfaate, kebap edilmiş et görmek ve yemek, zorlukla elde edilen menfaat şeklinde rüya tabiri yapılır.

Rüyada yenebilecek eti alıp ziyan edecek şekilde atmak keder ve musibetin sizin kendi ellerinizle hayatınıza getirileceğinin işaretidir.

Rüyada insanın kendi etini yemesi akrabaları hakkında dedikodu yapmaya, yenmeyecek bir hayvanın etini yemek haram mal yemeye delalet eder.

Kirmani’ye göre; tencerede pismiş et rızıktır. Eti kebap olarak pişirdiğini görmek haram yemeye, kasaptan et aldığını görmek hastalığa, halka et dağıtıldığını görmek, devletin para veya eşya dağıtacağına işarettir.

Ne olduğu bilinmeyen bir parça et görmek musibete, taze et dedikoduya, pastırma görmek kedere delalet eder. Sığır eti ucuzluğa, deve eti düşman malına, ceylan eti güzel bir eşe, ördek eti mal ve nimete, kaplan eti şerefe, kus eti gaddar bir adamın malına, horoz ve diğer kuş etleri bolluk ve berekete yorumlanır.

Kategori: Rüya Tabirleri

Benzer Konular

Rüyada İbadet Etmek Görmek

Rüyada İbadet Etmek Görmek

Rüyada ibadet etmek, hayra nail olmayı ifade eder. İbadet edilmesi caiz olmayan bir yerde ibadet...

Rüyada Facia Görmek

Rüyada Facia Görmek

Facia kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde...

Rüyada Radar Görmek

Rüyada Radar Görmek

Etrafınızda iki yüzlü ve dedikoducu insanlar var demektir, bu insanlardan uzak durmanız gerektiğini işaret eder....

Rüyada Cehennemin bekçisini Görmek

Rüyada Cehennemin bekçisini Görmek

Rüyada cehennemin bekçisini gören kimse, polisin huzuruna çıkar. Rüyasında cehennemin bekçisinin tebessüm ettiğini gören kimse,...

Rüyada “Balık” Görmek

Rüyada “Balık” Görmek

Rüyada Balık görmek Rüyada balık görmek, sayısı belli az balık görmek kadın ile tabir olunur....

Seviyeli Sohbet Odaları ve bedava mobil chat ile sizlerle iletişime geçmekten gurur duyan Sohbetgunesi.Com Türkiye'nin en seviyeli site olma özelliği ile kendini her gün yenileyip ücretsiz üyelik ile canlı sohbet etme adına herkesi bu platformda buluşturmaya devam edecektir.

Yukarı