Rüyada Et yemek

Rüyada Et yemek

Rüyada et görmek, hayır ve menfaate yorumlanır. Rüyada pişmiş et görmek ve yemek, kolaylıkla elde edilen hayır ve menfaate, kebap edilmiş et görmek ve yemek, zorlukla elde edilen menfaat şeklinde rüya tabiri yapılır.

Rüyada yenebilecek eti alıp ziyan edecek şekilde atmak keder ve musibetin sizin kendi ellerinizle hayatınıza getirileceğinin işaretidir.

Rüyada insanın kendi etini yemesi akrabaları hakkında dedikodu yapmaya, yenmeyecek bir hayvanın etini yemek haram mal yemeye delalet eder.

Kirmani’ye göre; tencerede pismiş et rızıktır. Eti kebap olarak pişirdiğini görmek haram yemeye, kasaptan et aldığını görmek hastalığa, halka et dağıtıldığını görmek, devletin para veya eşya dağıtacağına işarettir.

Ne olduğu bilinmeyen bir parça et görmek musibete, taze et dedikoduya, pastırma görmek kedere delalet eder. Sığır eti ucuzluğa, deve eti düşman malına, ceylan eti güzel bir eşe, ördek eti mal ve nimete, kaplan eti şerefe, kus eti gaddar bir adamın malına, horoz ve diğer kuş etleri bolluk ve berekete yorumlanır.

03 Temmuz 2015 - 10:22

admin

282

0 Yorum



Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende sohbetgunesi.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi sohbetgunesi.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Seviyeli
  • Eglenceli
  • Sohbet Sitesi