Rüyada “Balık” Görmek

Rüyada “Balık” Görmek

Rüyada Balık görmek
Rüyada balık görmek, sayısı belli az balık görmek kadın ile tabir olunur. Miktarı belli olmayan (belirsiz) olacak olursa; ganimetten elde edilecek mala delalet eder. Rüyada balık görmek kısmet ile tabir edilir. İşi olmayan için yeni bir işe de yorumlanır. Rüyada balık görmek, yüzler, tarzlar, sebepler, imkanlar, ilişkilerle işarettir.

İslami Tabiri: Rüyada Balık Görmek İslami kaynaklara göre: Câferi Sâdık (r.a.) demiştir ki: Balık rüyası beş türlü tabir edilir: Bakan, asker, bakire kız, ganimet, keder. Bekar için evlilik, bazende hayırlı bir kısmet ile tabir olunur.

Diyanet Tabiri: Rüyada Balık Görmek ile alakalı diyanet görüşü: Balık Rüyası Tabirinde rüya sahibinin hali, eğitimi ve şanı nazarı dikkate alınır. Kişinin durumuna göre şanı ve şöhreti ve kısmeti artar, talihi ve bahtı açılır insanlar arasında sivrilir.

İmam-ı Nablusi şöyle buyuruyor: Sahilde balık görmek; denizden çıkarmak, yemek ve paylaştırmak; ganimet malına delalet eder. Rüyada Balık görmek veya Büyük balık; hükumet erkanının yakınlarından birine delalet eder. Diri ve taze balık; bakire bir hizmetçiye delalet eder. Balığın çokluğu; çok mala mülke alamettir.

12 Ekim 2015 - 23:04

admin

293

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende sohbetgunesi.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi sohbetgunesi.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Seviyeli
  • Eglenceli
  • Sohbet Sitesi