sohbetGunesi

Sohbet giris class=

Plakalarda yeni dönem başlıyor

Bir başka araca tescilli veya sahte plaka rakamlara veya kullananlara 5 bin TL ceza verilecek ve araç trafikten men edilecektir. Ayrıca tescilli aracı plakasız kullananlara 1.698 TL ceza verilecek, tescil plakası takılıncaya kadar da araç trafiğe çıkamayacak. Terör olaylarında kullanıldığı saptanan plakalar, sahte plakalar, ikiz plakalar, bu plakaların basılıp dağıtılmasında etkili olanlar polis tarafından incelenip Yapılan bu kanun değişikliklerinin halka doğru bir şekilde anlatılması, halkın bilgilendirilmesi için 150 bin broşür ve 15 bin afiş basıldı. Bu broşür ve afişlerde yer alan bilgiye göre araç tescil belgesini araçta bulundurmayan yahut tescil plakasını monte edilmesi gereken yerin dışında farklı yere takan sürücülere 92 TL para cezası verileceği, plaka uygun yere takılıncaya kadar ve araç bilgileri doğrulanıncaya kadar aracın trafikten men edileceği Ayrıca Yönetmelikteki ölçü veya niteliklere aykırı plaka takan, farklı okunması ya da okunmamasına sebep olacak şekilde plakasında değişiklik yapan araç sahibine 412 TL idari para cezası verilecektir. Bu plakanın uygun hale getirilmesi için 7 gün mühlet verileceği ve bu sürenin sonunda plakalarını uygun duruma getirmeyenlere 844 TL para cezası verileceği ve tescil plakası uygun duruma getirilinceye kadar aracın trafikten men edileceği belirtildi.

Kategori: Genel, Haberler

Benzer Konular

Çukur Bölüm İzle

Çukur Bölüm İzle

Çukur Bölüm İzle   Çukur 17. bölümün ardından 18. bölüm de hemen yayınlandı. Çukur 18....

Diriliş Ertuğrul İzle

Diriliş Ertuğrul İzle

Diriliş Ertuğrul  107. bölüm Fragmanı Dizi izle     Her Çarşamba bizleri ekranlara kilitleyen tarihi...

Sevgiliyle Konuşulacak Konular

Sevgiliyle Konuşulacak Konular

Sevgiliyle Konuşulacak Konular     Sevgilimle ne konuşabilirim, sevgilimle konuşmak için hangi konuları seçmeliyim, sevgilimle...

Sevgililer Günü Mesajları Resimli şiir

Sevgililer Günü Mesajları Resimli şiir

Sevgililer Günü Mesajları Resimli Şiirli 14 Şubat     14 Şubat Sevgililer günü resimli mesajlar...

Sohbet Chat Nickleri Rumuzları

Sohbet Chat Nickleri Rumuzları

Sohbet Chat Mirc Nick Rumuzları   Sanal sohbetin olamazsa olmazlarından nick rumuz durumuna bir göz...

Seviyeli Sohbet Odaları ve bedava mobil chat ile sizlerle iletişime geçmekten gurur duyan Sohbetgunesi.Com Türkiye'nin en seviyeli site olma özelliği ile kendini her gün yenileyip ücretsiz üyelik ile canlı sohbet etme adına herkesi bu platformda buluşturmaya devam edecektir.

Yukarı