sohbetGunesi

Sohbet giris class=

Öğretmen Atamalarında Mülakatların Durumu

Öğretmen Atamalarında Mülakat kalktı mı?

 

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, TRT Haber ve Spor Yayınları Dairesi Başkanı Yaşar Taşkın Koç’un Sorularını  27 Kasım 2017 tarihli videodan da anlaşılacağı üzere TRT Haber Canlı da  yanıtladı.

Toplumun kanayan yarası haline gelen Öğretmen Atalamarı ve Mülakat sonuçlarının akibeti bir türlü cevap bulamıyor derken Milli Eğitim Bakanı Yılmaz Sorulara tek tek cevap verdi.

Her gün yeni bir sistem karşımıza çıkacakmış gibi uyanmaktan korkar hale geldiğimiz bir gerçek. Hal böyle iken bunca soruya yanıt verilmesi de gerekirdi elbette.

 

Teog Sonrası yeni Sistem

 

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz herkesin heyecanla beklediği soruları tek tek yanıtlarken Ayrıca  Teog sonrası yeni sistemle ilgili de açıklamalarda bulundu.

 

Mülakat Devam edecek mi?

 

Başarı sırasının baz alınacağını belirten İsmet Yılmaz, Mülakatın olacağını ve güvenlik soruşturmasından sonra öğretmen atamalarında mülakatın geçti-kaldı şeklinde bir sonuçla öğretmen adaylarının başarı sırasına göre atanacağını belirtti.

Bu söylemlerin yeni atamalara kadar hayata geçirileceğini umuyoruz. Artık öğretmenlerin ve öğretmen adaylarının mutlu olmasını, bu kadar kişinin mağdur olmasını istemiyoruz halk olarak.

Artık mülakat kalktı mı kalkmadı mı, atamalar oldu mu olacak mı, ne zaman atanacağız, atamaların durumu ne gibi sorulara yanıt bekliyoruz herkes gibi. Milli Eğitim Bakanı ismet Yılmaz’ın söylediklerine güveniyor ve olayların olumlu yönde gelişmesini diliyoruz.

Teog Sonrası yeni Sistem ile ilgili de soruları yanıtladı İsmet Yılmaz.

 

Öğretmen Atamaları ve öğretmen mülakat ile ilgili Youtube video

 

 

 

 

 

 

 

Kategori: Haberler

Benzer Konular

Kadir Topbaş’tan ‘Reza Zarrab’ tweetleri

Kadir Topbaş’tan ‘Reza Zarrab’ tweetleri

İstifa eden İstanbul Büyükşehir belediyesi Başkanı Kadir Topbaş Amerikada davası süren Reza Zarrab Hakkında attığı tweetleri ile...

Almanya karıştı! Polis ve protestocular çatıştı

Almanya karıştı! Polis ve protestocular çatıştı

Almanya’nın Hannover kentinde bugün gerçekleşen aşırı sağcı AFD partisinin kongresi şehri karıştırdı. Aşırı sağcı partinin...

F Klavye ve Kamuda F Klavye Dönemi

F Klavye ve Kamuda F Klavye Dönemi

F Klavye Kamuda F klavye Dönemi   10 Parmak Klavye Program  İndirme   Başbakanlık Genelgesi’nde...

Urfa’da canlı bomba yakalandı

Urfa’da canlı bomba yakalandı

2’si canlı bomba olmak üzere, 5 terörist, Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde jandarma ekiplerince yakalandı. Bu 5...

Şehit Sekin’in ailesine buruk sevinç…

Şehit Sekin’in ailesine buruk sevinç…

İzmir’de gerçekleşen hain saldırıda şehit düşen polis memuru Fethi Sekin’in oğlunun, Altınordu’nun alt yapısında oynadığı...

Seviyeli Sohbet Odaları ve bedava mobil chat ile sizlerle iletişime geçmekten gurur duyan Sohbetgunesi.Com Türkiye'nin en seviyeli site olma özelliği ile kendini her gün yenileyip ücretsiz üyelik ile canlı sohbet etme adına herkesi bu platformda buluşturmaya devam edecektir.

Yukarı