SohbetGunesi

Sohbet giris class=

Kürtçe Sohbet Odaları

Kürtçe Sohbet, Zazaca Sohbet, Lazca Sohbet, Arapça Sohbet Etmek

 

 

Kürtçe, zazaca ve benzeri diller ülkemizde yıllardır sohbet sitelerinde yasaktı ve bazı sitelerde hala yasak olmaya da devam etmektedir. Bu uygulamanın ne kadar doğru ve ne kadar yanlış olduğunu savunmak değil amacımız, sadece herkesin kendine özgü bir dili olduğunu ve herkesin bu üç günlük dünyada özgürce konuşabilme hakkına da sahip olması gerektiğini söylemekteyiz bir bakıma.

 

Kürtçe Sohbet Etmek Yasak mı?

 

Allah herkese kullanması için bir akıl bir de anlaşması için dil vermiştir. Bizler annemizi ve babamızı seçemediğimiz için dilimiz de seçemiyoruz doğal olarak. Bu yüzdendir ki kullandığımız her dil bizim dilimiz ve insan dilidir.

İnsanlar toplumda özgürce konuşmalı ve derdini istediği gibi anlatmalıdırlar. İnsanlar konuşa konuşa anlaşırlarmış. Atasözlerimiz boşuna değil efendim.

http://www.nkfu.com/hayvanlar-koklasa-koklasa-insanlar-konusa-konusa-atasozunun-anlami/

http://www.atasozleri.gen.tr/atasozleri-sozlugu/d/

 

Dünya milletlerinin uzaya çıktığı bu çağda hala bizler yok şu dil yasak, yok bu dil konuşulmaz gibi saçmalıklarla mı uğraşacağız? Dil yasaklanması gibi bir durum kişinin özgürlük haklarına sınırlama getirmektir ve bu kimsenin haddine de değildir. Herkes istediği dilde konuşur, anlaşır. Kimseye sohbet etme konusunda bir şey diyemeyiz. Kürtçe sohbet odaları da bu yüzden açılmış ve halkımızın hizmetine sunulmuştur.

 

Kürtçe Sohbet Odaları

 

Bu anlamda Kürtçe Sohbet odalarımız özgürlüğün ta kendisidir. İstediğiniz gibi sohbet edip istediğiniz dilden ırktan insanlarla konuşabilirsiniz. Kürtçe sohbet, zazaca sohbet, lazca sohbet, arapça sohbet yapabilir, özgürce şarkılar, türküler söyleyebilirsiniz.

Kürtçe Sohbet Odalarımızda her türlü anlayış ve nezaketle sizleri bekliyor olacağız. Sakınmadan çekinmeden gelebilir, sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Doğu İllerimizde Sohbet

 

Diyarbakır, Mardin, Muş, Elazığ, Erzurum, Iğdır, Adıyaman, Bingöl, Şanlıurfa, GAziantep, Bitlis, Şırnak, Siirt, Van, Kars ilimizden her vatandaşımızı sohbetgünesi Kürtçe sohbet odalarımıza bekliyoruz.

Kürtçe sohbet, zazaca sohbet, lazca sohbet, arapça sohbet gibi sohbetler için tek adres bellidir. Sohbetgunesi.Com

 

Benzer Konular

Dürüst Sohbet

Dürüst Sohbet

  Dürüst Sohbet   SOHBET SİTELERİ   Siz değerli sohbetgunesi kullanıcıları ve sevgili üyelerimiz, sizler...

Seviyeli Chat Odaları

Seviyeli Chat Odaları

  Seviyeli Chat Odaları   CHAT ODALARI   Seviyeli chat odaları ve  kaliteli chat odaları denince...

Sohbet Zamanı

Sohbet Zamanı

  Sohbet Zamanı   Sohbet etmenin günlük hayatımızdaki önemini belirtmeye gerek yoktur sanırım. Merhaba ile...

Keyifli Sohbet

Keyifli Sohbet

Sohbet Etmenin Keyfi, Keyifli Sohbet, Sohbet Keyfi     SOHBET SİTELERİ   Hepimizin tercih ettiği,...

Chat Siteleri Bedava Chat Siteleri

Chat Siteleri Bedava Chat Siteleri

Chat Siteleri Bedava Chat Siteleri         Kıymetli ve sevgili üyelerimiz merhaba, Sizlere...

Bedava Sohbet Odaları ve ücretsiz mobil chat sohbet ile sizlerle iletişime geçmekten gurur duyan Sohbetgunesi.Com Türkiye'nin en güzel ve kaliteli site olma özelliği ile kendini her gün yenileyip ücretsiz üyelik ve bedava arkadaşlık sitesi olarak canlı sohbet etmek adına herkesi bu platformda buluşturmaya devam edecektir.

Yukarı