sohbetGunesi

Sohbet giris class=

Kürtçe Sohbet Odaları

Kürtçe Sohbet, Zazaca Sohbet, Lazca Sohbet, Arapça Sohbet Etmek

 

 

Kürtçe, zazaca ve benzeri diller ülkemizde yıllardır sohbet sitelerinde yasaktı ve bazı sitelerde hala yasak olmaya da devam etmektedir. Bu uygulamanın ne kadar doğru ve ne kadar yanlış olduğunu savunmak değil amacımız, sadece herkesin kendine özgü bir dili olduğunu ve herkesin bu üç günlük dünyada özgürce konuşabilme hakkına da sahip olması gerektiğini söylemekteyiz bir bakıma.

 

Kürtçe Sohbet Etmek Yasak mı?

 

Allah herkese kullanması için bir akıl bir de anlaşması için dil vermiştir. Bizler annemizi ve babamızı seçemediğimiz için dilimiz de seçemiyoruz doğal olarak. Bu yüzdendir ki kullandığımız her dil bizim dilimiz ve insan dilidir.

İnsanlar toplumda özgürce konuşmalı ve derdini istediği gibi anlatmalıdırlar. İnsanlar konuşa konuşa anlaşırlarmış. Atasözlerimiz boşuna değil efendim.

http://www.nkfu.com/hayvanlar-koklasa-koklasa-insanlar-konusa-konusa-atasozunun-anlami/

http://www.atasozleri.gen.tr/atasozleri-sozlugu/d/

 

Dünya milletlerinin uzaya çıktığı bu çağda hala bizler yok şu dil yasak, yok bu dil konuşulmaz gibi saçmalıklarla mı uğraşacağız? Dil yasaklanması gibi bir durum kişinin özgürlük haklarına sınırlama getirmektir ve bu kimsenin haddine de değildir. Herkes istediği dilde konuşur, anlaşır. Kimseye sohbet etme konusunda bir şey diyemeyiz. Kürtçe sohbet odaları da bu yüzden açılmış ve halkımızın hizmetine sunulmuştur.

 

Kürtçe Sohbet Odaları

 

Bu anlamda Kürtçe Sohbet odalarımız özgürlüğün ta kendisidir. İstediğiniz gibi sohbet edip istediğiniz dilden ırktan insanlarla konuşabilirsiniz. Kürtçe sohbet, zazaca sohbet, lazca sohbet, arapça sohbet yapabilir, özgürce şarkılar, türküler söyleyebilirsiniz.

Kürtçe Sohbet Odalarımızda her türlü anlayış ve nezaketle sizleri bekliyor olacağız. Sakınmadan çekinmeden gelebilir, sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Doğu İllerimizde Sohbet

 

Diyarbakır, Mardin, Muş, Elazığ, Erzurum, Iğdır, Adıyaman, Bingöl, Şanlıurfa, GAziantep, Bitlis, Şırnak, Siirt, Van, Kars ilimizden her vatandaşımızı sohbetgünesi Kürtçe sohbet odalarımıza bekliyoruz.

Kürtçe sohbet, zazaca sohbet, lazca sohbet, arapça sohbet gibi sohbetler için tek adres bellidir. Sohbetgunesi.Com

 

Kategori: Sohbet Odaları

Benzer Konular

Bedava Mobil Sohbet

Bedava Mobil Sohbet

Bedava Mobil Sohbet     Bedava Mobil Sohbet,  Ücretsiz Sohbet nedir?   Bildiğiniz gibi Türkiye’de...

Javasız Mobil Sohbet Chat

Javasız Mobil Sohbet Chat

Javasız Mobil Sohbet Chat Odaları   Javasız Mobil Sohbet   Dünyanın her geçen gün kendini...

Sohbet Yap

Sohbet Yap

Sohbet Yap     Sohbet yapmak ve mobil sohbet yapmak için Türkiye’nin her ilinden herkesin buluştuğu,...

Canli Sohbet Ortamı

Canli Sohbet Ortamı

Canlı Sohbet Ortamı   Canlı canlı sohbet Türkiye’nin neresinde olursan ol canlı insanlarla sohbet yapabilirsin,...

Sevgiliyle Konuşulacak Konular

Sevgiliyle Konuşulacak Konular

Sevgiliyle Konuşulacak Konular     Sevgilimle ne konuşabilirim, sevgilimle konuşmak için hangi konuları seçmeliyim, sevgilimle...

Seviyeli Sohbet Odaları ve bedava mobil chat ile sizlerle iletişime geçmekten gurur duyan Sohbetgunesi.Com Türkiye'nin en seviyeli site olma özelliği ile kendini her gün yenileyip ücretsiz üyelik ile canlı sohbet etme adına herkesi bu platformda buluşturmaya devam edecektir.

Yukarı