Kelime Oyunu, Kelimelik

Kelime Oyunu, Kelimelik

Kelime Oyunu, Kelimelik Oyna

 

İnsanların kelime dağarcığına yönelik hafızalarımızda fırtınalar koparan, Kibar ve naif insan Ali İhsan Varol‘un sunduğu Program sorularıyla bizleri ekrana kitlemeye devam ediyor. Kaliteli Soruların yanında çok da eğlenceli bir sunumla insanlara huzur veren kelime oyunu, kelimelik birçok Tv programı arasında fenomen haline geldi. Türk Dil Kurumu TDK‘nın “Türkçe’nin doğru kullanımı ve Türkçe’ye yaptığı katkılar” sebebiyle ödüle uygun bulunan yarışma artık teve2 ekranlarında bizlerle buluşuyor.

 

Soruların daha farklılaşması ve yepyeni konuklarıyla heyecana heyecan katmaya devam etmektedir. Stüdyonun da yeni olması havanın farklı solunması, Yarışmacılarıyla bir sohbet havasında geçen, izleyicilerin  tahmin etme yarışına girerek ekrana kitlenmesi ile kelime oyunu, kelimelik bambaşka güzel bir hal aldı.

 

Kelime Oyunu ile bilgilerinizi test etmeye ne dersiniz?
Türkçe Kelime sevenler için hassaslıkla hazırlanmış binlerce soruyu bu oyunda ve mobil sohbet sitesi olan Sohbetgunesi’nde bulabilirsiniz. Mobil sohbet girişinden de oyun oynayabilirsiniz.

 

 

Hafızanıza güveniyorsanız eğer en güzel sohbet havasında geçen yarışma programı tam size göre. Kelime oyunu, kelimelik için sitemize de gelebilir Sohbet odalarımızda bulunan kelime oyunuyla kelimeler üretebilir, keyfinize keyif katabilirsiniz. Kelime oyunu botumuz sizlere sohbet etme imkanı sunarken başka yandan da hafızanızda rüzgarlar estirecek. Sohbetgunesi sitesi kelime oyunu için kelimelik odası açmıştır. Rakiplerinizi geçmek için beklemenize gerek yok. Her saat 7/24 online sizlere hizmet sunulmaktadır.

Keyifli sohbetler ederken kelime oyunu için Sohbet mobilden Sohbetgunesi.com’a buyrun. Çayınızı, kahvenizi yudumlarken arkadaşlarınız ve dostlarınızla güzel zamanlar geçirin.

 

 

 

 

12 Şubat 2018 - 05:37

admin

321

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende sohbetgunesi.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi sohbetgunesi.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Seviyeli
  • Eglenceli
  • Sohbet Sitesi