sohbetGunesi

Sohbet giris class=

Kelime Oyunu, Kelimelik

Kelime Oyunu, Kelimelik Oyna

 

İnsanların kelime dağarcığına yönelik hafızalarımızda fırtınalar koparan, Kibar ve naif insan Ali İhsan Varol‘un sunduğu Program sorularıyla bizleri ekrana kitlemeye devam ediyor. Kaliteli Soruların yanında çok da eğlenceli bir sunumla insanlara huzur veren kelime oyunu, kelimelik birçok Tv programı arasında fenomen haline geldi. Türk Dil Kurumu TDK‘nın “Türkçe’nin doğru kullanımı ve Türkçe’ye yaptığı katkılar” sebebiyle ödüle uygun bulunan yarışma artık teve2 ekranlarında bizlerle buluşuyor.

 

Soruların daha farklılaşması ve yepyeni konuklarıyla heyecana heyecan katmaya devam etmektedir. Stüdyonun da yeni olması havanın farklı solunması, Yarışmacılarıyla bir sohbet havasında geçen, izleyicilerin  tahmin etme yarışına girerek ekrana kitlenmesi ile kelime oyunu, kelimelik bambaşka güzel bir hal aldı.

 

Kelime Oyunu ile bilgilerinizi test etmeye ne dersiniz?
Türkçe Kelime sevenler için hassaslıkla hazırlanmış binlerce soruyu bu oyunda ve mobil sohbet sitesi olan Sohbetgunesi’nde bulabilirsiniz. Mobil sohbet girişinden de oyun oynayabilirsiniz.

 

 

Hafızanıza güveniyorsanız eğer en güzel sohbet havasında geçen yarışma programı tam size göre. Kelime oyunu, kelimelik için sitemize de gelebilir Sohbet odalarımızda bulunan kelime oyunuyla kelimeler üretebilir, keyfinize keyif katabilirsiniz. Kelime oyunu botumuz sizlere sohbet etme imkanı sunarken başka yandan da hafızanızda rüzgarlar estirecek. Sohbetgunesi sitesi kelime oyunu için kelimelik odası açmıştır. Rakiplerinizi geçmek için beklemenize gerek yok. Her saat 7/24 online sizlere hizmet sunulmaktadır.

Keyifli sohbetler ederken kelime oyunu için Sohbet mobilden Sohbetgunesi.com’a buyrun. Çayınızı, kahvenizi yudumlarken arkadaşlarınız ve dostlarınızla güzel zamanlar geçirin.

 

 

 

 

Kategori: Eğlence, Genel

Benzer Konular

Sohbet Etmenin İncelikleri, Sohbet Etme Sanatı

Sohbet Etmenin İncelikleri, Sohbet Etme Sanatı

Bayan Sohbet Ve Erkek Sohbet Nasıl Olmalıdır?     Çağımızın iletişim  çağı olduğunu düşünürsek eğer...

Sohbet Odalarına Nasıl Girilir, Sohbet Girişi, Nasıl Sohbet Edilir?

Sohbet Odalarına Nasıl Girilir, Sohbet Girişi, Nasıl Sohbet Edilir?

Sohbet, Chat, Sohbet Odaları           Merhaba Sevgili Üyelerimiz, Sohbet nedir, sohbete...

Kesintisiz Chat, Ücretsiz Sohbet, Şifresiz Chat

Kesintisiz Chat, Ücretsiz Sohbet, Şifresiz Chat

  Bedava Chat Siteleri, Ücretsiz Sohbet Odaları   %100 Bedava Sohbet Chat   Çağımızın en...

Ücretsiz Sohbet, Bedava Chat

Ücretsiz Sohbet, Bedava Chat

Ücretsiz Sohbet Odaları, Bedava Chat Siteleri   Ücretsiz Sohbet Odalarına Üyeliksiz Giriş   Arkadaşlar bugün...

Sohbet Odaları İsimleri

Sohbet Odaları İsimleri

Sohbet odaları İsimleri   Sohbet Odalarında Sohbet Etmek   Sohbet odaları deyince aklımıza yabancı ve...

Seviyeli Sohbet Odaları ve bedava mobil chat ile sizlerle iletişime geçmekten gurur duyan Sohbetgunesi.Com Türkiye'nin en seviyeli site olma özelliği ile kendini her gün yenileyip ücretsiz üyelik ile canlı sohbet etme adına herkesi bu platformda buluşturmaya devam edecektir.

Yukarı