sohbetGunesi

Sohbet giris class=

Göbek Yağlarının Kolay Eritilmesi

Ne yaparsam yapayım göbeğimdeki yağlar erimiyor diyorsanız bu yazıyı dikkatli okumalısınız. Demek ki yanlış yaptığınız, yapamadığınız, eksik bir şeyler var. Artık hayatınıza anlam katarak kendinizi daha hafif ve dinç hissedebileceğiniz ve göbeksiz günlere merhaba demenin zamanı geldi.

  • SUSUZ KALMAMALISINIZ; günde en az 1,5 litre su tüketmeliyiz. Su vucudumuzdaki yabancı toksinlerin atılmasında en etkili maddedir. Kilo vermede ve yağ yakmada bol su içmek çok faydalıdır.
  • C VİTAMİNİ ALMALISINIZ;  C vitamini gün boyunca sizi dinç, zinde ve tok tutar. Enerji olarak gün içinde mutlaka meyve yemeliyiz yada sularından içmeliyiz.
  • ŞEKER SEVİYEMİZİ ÖLÇTÜRMELİYİZ; İnsülin seviyemiz yüksek ise yediklerimize dikkat etmek gerekiyor. Bu sebeple  vücudumuz denge sağlayabilir ve zayıflamaya yardımcı olabilir.
  • ZAMANINDA VE YETERİNCE UYUMALIYIZ; insanın en az günde 8 saat uyuması gerekiyor. Ve bu saatler gece 10.00 ve sabah 06.00 arasında olması lazım. Yeterince doğru ve zamanında uyumuyorsak bu yağ yakmamızı zorlaştırır.
  • STRESİMİZİ AZALTMALIYIZ;  Çoğu hastalığın başı sayılan stresten uzak durmalıyız.  Kilo vermemizi zorlaştıran büyük etken olan stresten uzak durmalıyız. Kendimizi daha mutlu olacağımız etkinliklere vermeliyiz.

Bunları doğru yaptığımız takdirde kolay yağ yakabilir ve göbek yağlarından da kolayca kurtulabilirsiniz.

Kategori: Sağlık

Benzer Konular

Saç Dökülmemesi İçin

Saç Dökülmemesi İçin

  Saç Dökülmesine çare   Saçlarımız neden dökülür? Saç dökülmemesi için neler yapılmalıdır? Saç dökülmesine...

Göz Ameliyatı

Göz Ameliyatı

Tavukkarası hastalığına biyonik göz protezi mucizesi… Yeni  geliştirilen  biyonik göz yöntemiyle İtalya’da 6 hasta ameliyatla...

Zayıflama Çayı ( Ev yapımı)

Zayıflama Çayı ( Ev yapımı)

Yapılması kolay ve içindeki malzemeleri bütün aktarcılarda bulabileceğiniz bir çay. Hem zayıflamanıza yardım edecek hem...

Hafızayı Güçlendirme

Hafızayı Güçlendirme

Güçlü bir hafızaya sahip olmak için beslenmemize dikkat etmemiz, daha sağlıklı ve düzenli beslenmemiz gerekiyor....

Muzun yeni bir faydası!

Muzun yeni bir faydası!

Almanya, İrlanda, Kanada, Belçika ve ABD’den 26 bilim insanın yaptığı araştırma ile yeni gelişmeler kaydedildi....

Seviyeli Sohbet Odaları ve bedava mobil chat ile sizlerle iletişime geçmekten gurur duyan Sohbetgunesi.Com Türkiye'nin en seviyeli site olma özelliği ile kendini her gün yenileyip ücretsiz üyelik ile canlı sohbet etme adına herkesi bu platformda buluşturmaya devam edecektir.

Yukarı