sohbetGunesi

Sohbet giris class=

F Klavye ve Kamuda F Klavye Dönemi

F Klavye Kamuda F klavye Dönemi

 

10 Parmak Klavye Program  İndirme

 

Başbakanlık Genelgesi’nde yayınladığı üzere 2017 yılı sonuna kadar F klavyeye geçiş sağlanması planlanılıyor. Bu geçiş elbette kademeli olarak uygulanacak. Resmi Gazete‘de 10 Aralık 2013 tarihinde yayınlanan bu konu 2017 yılı biterken tekrar gündeme düştü. Şu an Ka-mu kuruluşlarında kullanılmakta olan klavyelerin 2017 yılı bitene kadar F klavyeye dönüşmesi sağlanması bekleniliyor..

Kamuda çalışan personelin ve memurların bu durumda F klavye yazması gerekecektir. Herkesin 10 parmak bilmediğini düşünürsek zamanla oturacak olan bu sistem belki de en iyi şekilde devam edecek ve fayda sağlayacaktır. Artık Milli Eğitim Müfredat’ında da dağıtılan tabletlerin F klavye şeklinde olacağı da çıkan haberler arasında. Ve F klavye diz üstü bilgisayar da artık bulunabiliyor. Eskiden zor bulunan bu durum artık kolaylaştı.

F klavye dizilişini aşağıdaki gibi görebilirsiniz.

 

 

10 parmak Türkçe öğrenme programını ise aşağıdaki adresten indirebilir, kolayca F klavye kullanımını öğrenebilirsiniz. 2017 10 Parmak Türkçe Klavye Programı, bilgisayarınızda yazınızı yazma hızınızı artıracak ve size rehberlik edecektir. Logo Firması ücretsiz dağıtırken bu programı q ve f Klavyeyi ayrı ayrı seçme imkanınız olduğu gibi ikisini birden kurma şansına da sahipsiniz.

10 parmak F klavye programını kurmak için önce dosyayı indiriniz. İndirdiğiniz dosyayı çalıştırın ve Extract ile devam ederek masaüstünüze “onparmak” isimli bir klasör gelince o klasörü tıklayın ve “kur.exe” dosyasını çalıştırarak kurulumu tamamlayın. Aşağıdaki adresten programı indirebilirsiniz.

Başarılar ve iyi çalışmalar diliyoruz.

Ücretsiz 10 Parmak F ve Q Klavye Öğrenme Programı

 

Kategori: Genel, Haberler

Benzer Konular

Çukur Bölüm İzle

Çukur Bölüm İzle

Çukur Bölüm İzle   Çukur 17. bölümün ardından 18. bölüm de hemen yayınlandı. Çukur 18....

Diriliş Ertuğrul İzle

Diriliş Ertuğrul İzle

Diriliş Ertuğrul  107. bölüm Fragmanı Dizi izle     Her Çarşamba bizleri ekranlara kilitleyen tarihi...

Sevgiliyle Konuşulacak Konular

Sevgiliyle Konuşulacak Konular

Sevgiliyle Konuşulacak Konular     Sevgilimle ne konuşabilirim, sevgilimle konuşmak için hangi konuları seçmeliyim, sevgilimle...

Sevgililer Günü Mesajları Resimli şiir

Sevgililer Günü Mesajları Resimli şiir

Sevgililer Günü Mesajları Resimli Şiirli 14 Şubat     14 Şubat Sevgililer günü resimli mesajlar...

Sohbet Chat Nickleri Rumuzları

Sohbet Chat Nickleri Rumuzları

Sohbet Chat Mirc Nick Rumuzları   Sanal sohbetin olamazsa olmazlarından nick rumuz durumuna bir göz...

Seviyeli Sohbet Odaları ve bedava mobil chat ile sizlerle iletişime geçmekten gurur duyan Sohbetgunesi.Com Türkiye'nin en seviyeli site olma özelliği ile kendini her gün yenileyip ücretsiz üyelik ile canlı sohbet etme adına herkesi bu platformda buluşturmaya devam edecektir.

Yukarı