F Klavye ve Kamuda F Klavye Dönemi

F Klavye ve Kamuda F Klavye Dönemi

F Klavye Kamuda F klavye Dönemi

 

10 Parmak Klavye Program  İndirme

 

Başbakanlık Genelgesi’nde yayınladığı üzere 2017 yılı sonuna kadar F klavyeye geçiş sağlanması planlanılıyor. Bu geçiş elbette kademeli olarak uygulanacak. Resmi Gazete‘de 10 Aralık 2013 tarihinde yayınlanan bu konu 2017 yılı biterken tekrar gündeme düştü. Şu an Ka-mu kuruluşlarında kullanılmakta olan klavyelerin 2017 yılı bitene kadar F klavyeye dönüşmesi sağlanması bekleniliyor..

Kamuda çalışan personelin ve memurların bu durumda F klavye yazması gerekecektir. Herkesin 10 parmak bilmediğini düşünürsek zamanla oturacak olan bu sistem belki de en iyi şekilde devam edecek ve fayda sağlayacaktır. Artık Milli Eğitim Müfredat’ında da dağıtılan tabletlerin F klavye şeklinde olacağı da çıkan haberler arasında. Ve F klavye diz üstü bilgisayar da artık bulunabiliyor. Eskiden zor bulunan bu durum artık kolaylaştı.

F klavye dizilişini aşağıdaki gibi görebilirsiniz.

 

 

10 parmak Türkçe öğrenme programını ise aşağıdaki adresten indirebilir, kolayca F klavye kullanımını öğrenebilirsiniz. 2017 10 Parmak Türkçe Klavye Programı, bilgisayarınızda yazınızı yazma hızınızı artıracak ve size rehberlik edecektir. Logo Firması ücretsiz dağıtırken bu programı q ve f Klavyeyi ayrı ayrı seçme imkanınız olduğu gibi ikisini birden kurma şansına da sahipsiniz.

10 parmak F klavye programını kurmak için önce dosyayı indiriniz. İndirdiğiniz dosyayı çalıştırın ve Extract ile devam ederek masaüstünüze “onparmak” isimli bir klasör gelince o klasörü tıklayın ve “kur.exe” dosyasını çalıştırarak kurulumu tamamlayın. Aşağıdaki adresten programı indirebilirsiniz.

Başarılar ve iyi çalışmalar diliyoruz.

Ücretsiz 10 Parmak F ve Q Klavye Öğrenme Programı

 

25 Ekim 2017 - 17:58

admin

458

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende sohbetgunesi.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi sohbetgunesi.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Seviyeli
  • Eglenceli
  • Sohbet Sitesi