SohbetGunesi

Sohbet giris class=

Erkeklerin Çekici Bulduğu 6 Kusur!

Kadınların kusur olarak gördüğü bir çok şeyi erkekler aşırı derecede çekici buluyor. Fazladan bir kaç kilonuzu, saçınızda bulunan beyazlıkları, göbeğinizi dert edinmenize gerek yok çünkü erkekler bunları çekici görüyor. Araştırma sonuçlarına göre kendilerince sorun olarak belirtilen bir çok kusuru erkekler zevk verici estetik özellik olarak betimliyor.

İşte Erkeklerin Çekici Bulduğu 6 Kusur

1. Ayva Göbek : Kadınlar her ne kadar düz bir karna sahip olmak için uğraşsada erkekler ayva göbekli kadınları daha çekici buluyor.

2. Kemikli Burun : Bilindiği üzere burun insan görüntüsünde çok önemli bir yere sahiptir. Bu yüzden kadınlar daha estetik ve olabildigince kemik görüntüsünden arındırılmış burunları olmaları için ugrasırlar, ama aslında erkekler daha kemiksi burunlu kadınları çekici bulmaktadır.

3. Kısa Boy : Belki uzun bacak her erkeğin asla hayır diyemeceği bir özellik olabilir, ancak kısa boylu kadınların kendilerinde bunu kusur olarak görmemeleri gerekir, yapılan araştırmalara göre minyon tipli kadınları erkeklerin çoğu daha sevimli buluyor.

4. Çiller : Yüzünde çil olan kadınlar artık onlarla kendilerini boğmaktan vazgeçsinler, çünkü erkekler çilleri çok seksi buluyor.

5. Sıfır Beden Sorunu : Kadınlar artık bu kadar aşırıya gitmemeleri gerekmektedir, çünkü erkekler kadınlara sarıldıklarında onları hissetmek isterler. Aşırı sıfır beden beraberinde sıfır ilişki ve sıfır duygu getirmektedir, erkeğinize kendinizi hissettirecek seviyede kalmanız yeterlidir.

6. Küçük Göğüs : Kadınların takıntılarından biri olan göğüs ebatı aslında çok ters bir mantığa sürüklüyor erkekleri. Erkekler küçük göğüsleri daha çekici görüp daha diri kaldıklarını belirtiyorlar.

Kategori: Kadınca

Benzer Konular

Topuklu ayakkabı almanın püf noktaları

Topuklu ayakkabı almanın püf noktaları

Kadınlar için topukluların yeri ayrıdır. Kendimizi topuklu ayakkabıyla daha güzel, çekici ve güçlü hissederiz, kendimize...

Sevgilinize Masaj yapın !

Sevgilinize Masaj yapın !

Mükemmel bir seks için parmaklarınızın sihrini ortaya çıkarın… Bu basit tensel masaj uygulamasını mutlaka deneyin…...

Aşk acısı nasıl diner ?

Aşk acısı nasıl diner ?

Ayrılık acısı…Ondan ayrıldınız ve onu unutamadınız. Ve asla unutamayacaksınız gibi hissediyorsunuz. Aşk acısı olarak adlandırdığımız...

Neden Sadık Deil ?

Neden Sadık Deil ?

Erkekler aldatır. Kadınlar da aldatır. Erkekler ayrılır. Kadınlar da ayrılır. Aldatan erkek ayrılmaz. Ama aldatan...

En güzel gülüşlerin sırrı!..

En güzel gülüşlerin sırrı!..

Artık çoğu kişi estetik görünmek için doğal diş yapılarını bozuyor ve soluğu protez diş doktorlarında...

Bedava Sohbet Odaları ve ücretsiz mobil chat sohbet ile sizlerle iletişime geçmekten gurur duyan Sohbetgunesi.Com Türkiye'nin en güzel ve kaliteli site olma özelliği ile kendini her gün yenileyip ücretsiz üyelik ve bedava arkadaşlık sitesi olarak canlı sohbet etmek adına herkesi bu platformda buluşturmaya devam edecektir.

Yukarı