En İyi Türkçe Dublaj Filmler

En İyi Türkçe Dublaj Filmler

Türkçe Dublaj Apokalipto İzle

 

Yönetmenliğini Mel Gibson’un üstlendiği film Apokalipto oldukça farklı filmlerden biridir. Macera, aksiyon  ve dram türlerini içeren film Mel Gibson’un başarıyla yönettiği filmlerden biridir. Maya Uygarlığını bizlere yansıtmak için oldukça zahmet eden Mel Gibson fazlasıyla yorulmuş ve izleyiciyle buluşmak için kaliteyi de elden bırakmamıştır. Bütçesine göre oldukça kaliteli bir yapım olan Apokalipto tek parça Full izle ile orjinal Türkçe dublaj ile izleyebilirsiniz.

 

 

Film İsmi                   :  Apocalypto Orjinal…. (Apokalipto)

Yönetmen                :  Mel Gibson

Oyuncular              :  Amilcar Ramirez, Dalia Hernandez, Rudy Youngblood

Tür                             :  Aksiyon, Dram, Macera, Türkçe Dublaj

Yapım yılı               :  2006

Ülkesi                        :  ABD

Süre                           :  139 Dak.

 

 

Apocalypto filmin konusu (Mel Gibson) :

 

Maya Uygarlığını hemen hemen aynı şekilde yansıtan film gerçekten kalite kokuyor.  Huzurlu ve barışçıl bir ortamda yaşayan kabile olan Maya Uygarlığı  çok güzel giden hayatları bir anda saldırıya uğrarsa ne olur?  Saldırıların sebebi, Tanrılar a kurban etmek üzere köle aramaktır. Bu yüzden de savaşçılar maya’ya saldırmışlardır. Jaguar ise bu saldırıda karısını ve oğlunu savaşçılardan saklamayı başarır. Bunu da sürdürmek için daha fazla özverili olmak ve mücadele etmek  zorundadır hayatta kalmak adına. Apokalipto Türlçe Dublaj Film İzle ile mutlaka izlemelisiniz.

Maya uygarlığını anlatan 2006 yapımlı bu filmde kullanılan dil,  günümüzde de Yukatan yarımadasında 800.000 kişi tarafından konuşulan maya dilidir.

 

 

12 Şubat 2018 - 04:54

admin

347

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende sohbetgunesi.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi sohbetgunesi.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Seviyeli
  • Eglenceli
  • Sohbet Sitesi