En güzel Sözler

En güzel Sözler

En Güzel Sözler

 

 

 

Türkiye’de ve dünyanın her yerinde süregelen bir durum vardır ki arkadaşlarımıza, sevgilimize, annemize babamıza, kardeşimize, dostumuza en önemli ve en özel günlerde anlamlı ve derin manalar içeren mesajlar yollamaktayız.  Bu bağlamda da hizmetinden yararlandığımız arkadaşlık siteleri hepimize avantajlar sunmaktadır. Sohbet odaları aracılığıyla iletişime geçtiğimiz ve sohbet chat odalarında bedava mesajlaştığımız insanlarla en güzel sohbet sözlerini ve en etkileyici sohbet mesajlarını da paylaşmayı ihmal etmemişizdir.

En güzel sohbetlerin edildiği Sohbet odalarında muhakkak ki güzel sözler, anlamlı sözler, özlü sözler de paylaşılmaktadır. Okumak ne kadar güzelse bu sözleri anlamak da başka güzeldir.  Siz de Sohbet etmeyi seviyor ve sohbet odalarına girdiğinizde chat yapacağınız kişiyle güzel sözler ve anlamlı sözler paylaşmak istemez misiniz?

En Anlamlı Özlü Etkileyici Kitaplardan Alıntı Sözlerle yazacağınız ve satırlar insanları sizlere bir adım daha yaklaştırabilir haliyle. Bu  Özlü Etkileyici Mesajları üstelik facebook’tan, whatsapp’tan, twitter’dan istediğiniz kişiye, sevgilinize dahi yollayabilirsiniz.

En güzel sohbet chat sözlerini yazacağınız kişiler de sizlere daha güzellerini bile gönderebilirler. Anlamlı günlerinize, doğum günlerinize, evlilik yıldönümlerinize, kutlamalarınıza daha bir anlam kazandırabilirler. EN güzel sohbet mesajlarıyla özel günleriniz şenlenir ve daha da başka önem kazanır diye düşünüyoruz.

Ünlü kişilerden alıntı en güzel sohbet mesajlarından birkaç tanesini sizler için derledik. En güzel ve anlamlı olanlar işinize yarayacaktır eminiz.

 

En güzel anlamlı sözlerden ve en güzel etkileyici sözlerden birkaçı sizler için, buyrun;

 

. Gülerek, Sohbet ederek dalgalanan bir insan kalabalığının ortasında ben kendi kendimi arıyordum, içimdeki o yitik insanı arıyordum. ( Olağanüstü Bir Gece / Stefan Zweif)

. Nadan ile sohbet etmek güçtür bilene. Çünkü nadan ne gelirse söyler diline. (Devr-iGül Sohbetleri / Ahmet Şimşirgil)

Cahil ile sohbet etme küstürür. ( Bir Bulut Kaynıyor / Yaşar kemal)

Sohbet kalıbın değil, kalbin ihtiyacıdır. (Göz İzi / Dücane Cündioğlu)

. Bilgi ve düşünce dünyamızın gelişmesi için iki temel unsura ihtiyaç vardır: Kitap ve Sohbet. Yani yazı ve söz. Yetkin kalemlerin harfleri ve etkni dillerin sözleri. (Gençlerle Gönül Gönüle / Mustafa Kara)

. Yeni Müslüman olanlarla tanışmanızı isterdim. Onlarla namaz kılın, oturun sohbet edin. Göreceksiniz sahabe kokusu var onlarda. ( Bir Değirmendir Bu DÜnya / Cahit Zarifoğlu)

Sohbet Meclisinin sahini Hz. Allah’tır. (40 Mektup / M. fatih Çıtlak)

. Gittin amma ki kodun hasret ile canı bile istemem sensiz olan sohbet-i yaranı bile. (Huzur / Ahmet Hamdi Tanpınar)

. Sürekli sen konuştun. Buna sohbet denmez. (Mutlu Prens / Oscar Wilde)

En sıradan sohbet çoğunlukla en şiirsel sayılıyor; en şiirsel olan da yazıya dökülemiyor. (orlando / Virginia Woolf )

. Ne zaman sohbet biraz uzasa, bir arkadaşımı intihar ederim. (Huzursuzluğum Kitabı / Fernando Pessoa )

Evet, insan bazen kendi yaşındakilerle sohbet etmek ister. Dertleşmek ister. (Sevmek Zorunda Değilsin Beni / Sinannin sohbet etmesi hiçbir zaman mümkün olmaz. ( saib-i Tebrizi’den Hikmet Damlaları / Ali Fuat Bİlkan )

.  Sohbet iki eşit insanın yaşamı paylaştığı karşılıklı bir iletişimdir. (Evlenmeden Önce / Doğan Cüceloğlu )

. Sallama insanlar yerine demlenmiş insanlarla sohbet etmeyi tercih ettiğimden beri acımıyor canım. (Sen gittin Ya Ben Çok Güzelleştim / Nilgün Bodur )

 

11 Ağustos 2018 - 10:00

admin

356

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende sohbetgunesi.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi sohbetgunesi.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Seviyeli
  • Eglenceli
  • Sohbet Sitesi