Bedava Sohbet

Bedava Sohbet

Bedava Sohbet

 

Bedava Sohbet Nasıl Edilir?

 

Sohbetin dibine vurmak isterken insan, kafasında olumsuz hiçbir şey düşünmeden sohbet ederken ve lafın nereye gideceğini ölçüp biçip sonra karşıya aktarırken, muhabbetin demini yaşarken elbette sohbetçi denir bunun adına ve bir durakları da olur bedava sohbet odaları gibi.

Bedava sohbet nasıl edilir mi? Eğer bu sorunun cevabını arıyorsanız tam da yerindesiniz.

Başımızdaki gri bulutları dağıtmak istediğimizde, içimizdeki kara havayı dağıtmak istediğimizde son Durağımız olur sohbet odaları. Sohbetçiyiz derler ve muhabbete girerler. Sohbetçilerin durduğu, durup durup durulduğu bir yerdir burası. Kalbinden geçenleri klavyeye aktarırken bir yandan da karşısındakinin mutlu olmasını da ister. Hayal ederken bu huzuru duraklamadan ve hiçbir durakta inmeden sohbetine devam eder. İçinden geçenleri anlatır, kafasındakileri paylaşır, yorumları dinler, fikir alışverişi eder, sohbetin gerektirdiği bütün durumları uygular aslında farkında olmadan.

Bir sabah uyandığında kahvaltısını yaparken, bir öğlen vakti kahvesini yudumlarken, bir akşamüstü sigarasını tüttürürken, bir gece vakti yıldızlardan fal tutarken eder sohbetini..belki… İşte böyle bir haller içinde seyrederken ruhumuz sohbet etmek elzem olur bize. Ve sohbet edeceğimiz insanın bizi anlamasını da isteriz uğradığımız odalarda. Sohbet odalarının önemi büyüktür aslında küçükmüş gibi görünse de. Sohbetin demini yaşamak, yaşarken karşımızdakine saydam bir şekilde anlatmak her şeyi kişiyi bir bakıma motive eder ve ruhen rahatlatır. Terapi gibi de düşünebiliriz aslında bunu.

Bedava Sohbet Odalarına Giriş

 

Sohbetçi arkadaşınızla bedava sohbetinizi ederken, gülerken ve hiç ummadığınız bir şeyler aklınızdan geçerken yüzünüzdeki gülümsemeyi fark etmek her şeye değerdir. Birden gülümsediğinizi ve belki de uzun zamandır ilk kez gülümseyip mutlu olduğunuzu hissedersiniz. Hissettiğimiz duygularımızın peşinizi de bırakmayız böyle olunca. Tiryakisi oluruz sohbetin ve sohbetçimizin. Her gün her gece her dakika belkide yazışmak isteriz onunla. Buluşur sözleşiriz Bedava Sohbet odalarında.

Bedava Sohbet nasıl edilir diyorsanız, en kaliteli sohbetin tadını en güzel sohbet şeklinde sohbetgunesi’nde çıkarın…

Frekansların tutmadığı, herkesin herkesle uyum sağlayamadığı şu dünyada gerçekten sizi anlayan birini bulduysanız onu bırakmayın. Çünkü kafanızın içinden geçenleri karşınızdaki size aynı anda yazmışsa başka ne ister ki insan. Budur der ve o sohbetin dibine ineriz. İşte o yüzden sizi anladığını bildiğiniz ve sohbetinizin uyuştuğu o kişiye sımsıkı sarılın. Ve hayatınızda sanal da olsa mutlu olmayı bilin.

Bedava sohbet etmek ve hayatınıza yön vermek ya da hayatınızı değiştirmek istiyorsanız buyrun sohbete.

 

08 Aralık 2017 - 22:14

admin

459

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende sohbetgunesi.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi sohbetgunesi.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Seviyeli
  • Eglenceli
  • Sohbet Sitesi