sohbetGunesi

Sohbet giris class=

Bedava Sohbet

Bedava Sohbet

 

Sohbetçilerin Durağı

 

Sohbetin dibine vurmak isterken insan, kafasında olumsuz hiçbir şey düşünmeden sohbet ederken ve lafın nereye gideceğini ölçüp biçip sonra karşıya aktarırken, muhabbetin demini yaşarken elbette sohbetçi denir bunun adına ve bir durakları da olur bedava sohbet odaları gibi.

Başımızdaki gri bulutları dağıtmak istediğimizde, içimizdeki kara havayı dağıtmak istediğimizde son Durağımız olur sohbet odaları. Sohbetçiyiz derler ve muhabbete girerler. Sohbetçilerin durduğu, durup durup durulduğu bir yerdir burası. Kalbinden geçenleri klavyeye aktarırken bir yandan da karşısındakinin mutlu olmasını da ister. Hayal ederken bu huzuru duraklamadan ve hiçbir durakta inmeden sohbetine devam eder. İçinden geçenleri anlatır, kafasındakileri paylaşır, yorumları dinler, fikir alışverişi eder, sohbetin gerektirdiği bütün durumları uygular aslında farkında olmadan.

Bir sabah uyandığında kahvaltısını yaparken, bir öğlen vakti kahvesini yudumlarken, bir akşamüstü sigarasını tüttürürken, bir gece vakti yıldızlardan fal tutarken eder sohbetini..belki… İşte böyle bir haller içinde seyrederken ruhumuz sohbet etmek elzem olur bize. Ve sohbet edeceğimiz insanın bizi anlamasını da isteriz uğradığımız odalarda. Sohbet odalarının önemi büyüktür aslında küçükmüş gibi görünse de. Sohbetin demini yaşamak, yaşarken karşımızdakine saydam bir şekilde anlatmak her şeyi kişiyi bir bakıma motive eder ve ruhen rahatlatır. Terapi gibi de düşünebiliriz aslında bunu.

Bedava Sohbet Odalarına Giriş

 

Sohbetçi arkadaşınızla bedava sohbetinizi ederken, gülerken ve hiç ummadığınız bir şeyler aklınızdan geçerken yüzünüzdeki gülümsemeyi fark etmek her şeye değerdir. Birden gülümsediğinizi ve belki de uzun zamandır ilk kez gülümseyip mutlu olduğunuzu hissedersiniz. Hissettiğimiz duygularımızın peşinizi de bırakmayız böyle olunca. Tiryakisi oluruz sohbetin ve sohbetçimizin. Her gün her gece her dakika belkide yazışmak isteriz onunla. Buluşur sözleşiriz Bedava Sohbet odalarında. Bedava Sohbetin tadını en güzel şekilde çıkarırız.

Frekansların tutmadığı, herkesin herkesle uyum sağlayamadığı şu dünyada gerçekten sizi anlayan birini bulduysanız onu bırakmayın. Çünkü kafanızın içinden geçenleri karşınızdaki size aynı anda yazmışsa başka ne ister ki insan. Budur der ve o sohbetin dibine ineriz. İşte o yüzden sizi anladığını bildiğiniz ve sohbetinizin uyuştuğu o kişiye sımsıkı sarılın. Ve hayatınızda sanal da olsa mutlu olmayı bilin.

Bedava sohbet etmek ve hayatınıza yön vermek ya da hayatınızı değiştirmek istiyorsanız buyrun sohbete.

 

Kategori: Sohbet Odaları

Benzer Konular

Bedava Mobil Sohbet

Bedava Mobil Sohbet

Bedava Mobil Sohbet     Bedava Mobil Sohbet,  Ücretsiz Sohbet nedir?   Bildiğiniz gibi Türkiye’de...

Javasız Mobil Sohbet Chat

Javasız Mobil Sohbet Chat

Javasız Mobil Sohbet Chat Odaları   Javasız Mobil Sohbet   Dünyanın her geçen gün kendini...

Sohbet Yap

Sohbet Yap

Sohbet Yap     Sohbet yapmak ve mobil sohbet yapmak için Türkiye’nin her ilinden herkesin buluştuğu,...

Canli Sohbet Ortamı

Canli Sohbet Ortamı

Canlı Sohbet Ortamı   Canlı canlı sohbet Türkiye’nin neresinde olursan ol canlı insanlarla sohbet yapabilirsin,...

Sevgiliyle Konuşulacak Konular

Sevgiliyle Konuşulacak Konular

Sevgiliyle Konuşulacak Konular     Sevgilimle ne konuşabilirim, sevgilimle konuşmak için hangi konuları seçmeliyim, sevgilimle...

Seviyeli Sohbet Odaları ve bedava mobil chat ile sizlerle iletişime geçmekten gurur duyan Sohbetgunesi.Com Türkiye'nin en seviyeli site olma özelliği ile kendini her gün yenileyip ücretsiz üyelik ile canlı sohbet etme adına herkesi bu platformda buluşturmaya devam edecektir.

Yukarı